مشاوره

• دانش آموزان آلاء

سلام دوستان
    من یه چند وقتی هست که دنبال یه مشاور میگردم که در مورد روش خوندن و مباحث از این دست ازش سوال بپرسم
    ولی خودتونم میدونید بعضی از مشاور ها هستن که متاسفانه فقط به دنبال جنبه های مالی قضیه هستن
    میخواستم ازتون خواهش کنم که اگه مشاور خوبی سراغ دارید معرفی کنید
    یا از تجربه هاتون بگید تا هم من استفاده کنم هم دیگران
    ممنون

• دانش آموزان آلاء

@mina74 ممنونم بیشتر احتیاج دارم تا صحبت کنم
    مشکلم اینه که نمی دنم چیکار کنم!
    ممنونم استفاده میکنم

• دانش آموزان آلاء

اینجا اقا صادق هست ک خودش مشاوره ازشون میتونی بپرسی

• دانش آموزان آلاء

@zeynab.khanoom
    نمیشناسمشون تجربه کار دارن؟ چون من تابستون با یه مشاور صحبت میکردم اصلا تجربه نداشت

• دانش آموزان آلاء

دقیق نمیدونم دیگ حالا بپرس ضرر نمیکنی

• این پست پاک شده!

• دانش آموزان آلاء

@nastaran78 ایشون دانشجوی دندانپزشکی اصفهان ورودی93هستند وتاحالا هرچی مشاوره گرفتم خوب بوده من قبلا4صبح می خوابیدم ولی الان12شب می خوابم من قبلا هیچ درسی رو نمی تونستم بخونم ولی الان به همه مباحث رسیدم وقسمت تسلط مباحث ومرور هستم

• اخراج شده

این پست پاک شده!

• دانش آموزان آلاء

@zeynab.khanoom
    چجوری بپرسم!

• دانش آموزان آلاء

@mina74 حتما
    سپاس فراوان

• دانش آموزان آلاء

@nastaran78 اشکال نداره حتی همین طوری عضو کانال عمومی باشی ضرر نمی کنی ولی نکات خوبی توی کانال واسه همه میگن

• دانش آموزان آلاء

@mina74 بازم ببخش

• دانش آموزان آلاء

@nastaran78 در مشاوره گفته است:

سلام دوستان
    من یه چند وقتی هست که دنبال یه مشاور میگردم که در مورد روش خوندن و مباحث از این دست ازش سوال بپرسم
    ولی خودتونم میدونید بعضی از مشاور ها هستن که متاسفانه فقط به دنبال جنبه های مالی قضیه هستن
    ممنون

سلام مشااورم مشاورای قدیم......منم مشااور دارم خیررررر سرش دانشجوویه پزشکیه ولی منو از درس خوندن بیزاار کرررده اقااااا ی جووو انگیزم ک مونده بود واسموو ازم گررفت گفت کسی ک پزشکی میخوااد از هموون دوم دبیرستان میخوونه ن الان و بهتره ب پزشکی فکررر نکنی....................

• دانش آموزان آلاء

@mina74 در مشاوره گفته است:

@nastaran78 یعنی ازت ماهی100تومن خواسته

من هنو چیزی نپرسیدم !

• دانش آموزان آلاء

@بی-نام در مشاوره گفته است:

@nastaran78 در مشاوره گفته است:

سلام دوستان
    ممنون

سلام مشااورم مشاورای قدیم......منم مشااور دارم خیررررر سرش دانشجوویه پزشکیه ولی منو از درس خوندن بیزاار کرررده اقااااا ی جووو انگیزم ک مونده بود واسموو ازم گررفت گفت کسی ک پزشکی میخوااد از هموون دوم دبیرستان میخوونه ن الان و بهتره ب پزشکی فکررر نکنی....................

:expressionless:

• حامیان آلاء - مشاور

سلام. من خودم 3 ،4 سال تجربه مشاوره دارم. دوستان آلایی که نیاز به مشاوره داشتید من در حد توانم و زمان آزادم در خدمتتون هستم.امیدوارم بتونم کمک کنم.البته بگم هیچ توقع مالی ای ندارم نگید تبلیغ میکنه یه وقت :|

• دانش آموزان آلاء

@mehdi_zangane سلام . پس من مشاوره میخوام

• حامیان آلاء - مشاور

@minaaaaa سلام من سوالتون رو دیدم ببینید با توجه به شرایطی که دارید وزمان الان.اولا باید بدونید زحمت وسختی زیادی دارید پس بهتره با دید منطقی نگاه کنید. منطق میگه شما باید استارت بزنید :).ممکنه تا چند ماه نتیجه جالبی نگیرید ولی اگه تلاشتونو ادامه بدید قطعا موفق میشید. ولی دید احساسی که الان بیشتر غلبه داره بهتون هیجان میده یه انرژی خفن ولی تا میخواید شروع کنید سر در گم میشید.سر همین با اینکه انگیزتون از 99 درصد افراد بیشتره ولی یحتمل شروع نمیشه تو این شرایط. پس یه نفس عمیق بکشید ! آرامشتون رو حفظ کنید.با توکل بخدا قدم بردارید. کتابای درسیو اول تهیه کنید مهم ترین منبعتون هست.بعد با کمک فیلم های آلا درس و تمرین کنید.کم کم شروع کنید به تست زدن. یادتون باشه توقع از خودتون نداشته باشید. ولی تو هر شرایطی که هستید اگه به هدفتون اعتقاد دارید که واقعا چیزیه که میخواید پس تمام تلاشتون رو براش کنید جوری که خودتون افتخار کنید به تلاشتون، این موقع است که انگیزه ای که بوجود میاد خیلی کمک کننده است. و اینکه بدونید تنها نیستید اینجا آدمای زیادی هستند که کمکتون کنن و آلا رو دارید. موفق باشد

• دانش آموزان آلاء

@mehdi_zangane یک دنیا ممنونم .نه واقعامشاورید دقیق تفسیر کردید حالات منو .انگیزه شد

• حامیان آلاء - مشاور

@minaaaaa خواهش میکنم.موفق باشید.که تلاش کنید قطعا خواهید شد.

• دانش آموزان آلاء

@mehdi_zangane در مشاوره گفته است:

@minaaaaa خواهش میکنم.موفق باشید.که تلاش کنید قطعا خواهید شد.

سلام.
    ببخشید میپرم وسط حرفاتون
    من عمومی ها رو خیلی کم کار کردم.از الام بخونم میرسونم؟چطوری بودجه بندی کنم عمومی ها رو؟

• دانش آموزان آلاء

چندین بار خاستم شروع کنم ولی نمی دونم چطور تقسیم بندی کنم.از بچه های اینجا هم کمک کردن ولی از عمومی ها خیلی میترسم.

• حامیان آلاء - مشاور

@Tara سلام.وسطی وجود نداره پس نگران نباشید :) برای عمومی ها زمان 3 ماه هم کفایت میکنه ولی هرچه زودتر شروع کنید بهتره و کاملا مرتب و با برنامه باید جلو برید. مثال یه روند منطقی رو براتون میگم.برای ادبیات بایستی موضوعی بخونید روزی مثلا 1 ساعت. یه مقدار قرابت یه مقدار آرایه و ... این تداوم باعث میشه واقعا یه نتیجه عالی بگیرید.حالا با توجه به سطحتون ممکنه زمانش از یه ساعت کم و زیاد بشه یا مثلا یه مبحثو بیشتر از بقیه بخونید ولی حواستون باشه این روش طولانیه مثلا آزمون 2 هفته دیگه انتظار نتیجه نداشته باشید ازش. ولی با صبر ادامه بدید قطعا بعد 3 ماه معجزه میکنه. کلا هدفم ازسن مثال اینه که شما عمومی رو باید آهسته وپیوسته بخونید. برا زبان مثلا روزی یه ریدنگ و کلوز بزنید.قواعد ولغات هم کم کم کنارشون. دین و زندگی کلا 40 و خورده ای درسه 2 روز یه بار یه درسو بخوند بعد 3 درس 1 روز مرورشون کنید.فک کنم اینم 1 ساعت در روز کفایت کنه و عربی هم همینطور هر روز ،اگر این کارارو کنید قطعا یه نتیجه فوق العاده تو عمومی میگیرید . ولی یادتون باشه پیوسته باید بخونید. برای ادبیات یادتون نره موضوعی بخونید. از فیلم های آلا هم میتونید خیلی خوب استفاده کنید. مثا من از فیلمای جمع بندی زبان استفاده میکنم با عربی آقای ناصح زاده و دین و زندگی آقای رنجبرزاده. در کل امیدوارم موفق باشید.

• دانش آموزان آلاء

@mehdi_zangane در مشاوره گفته است:

@Tara سلام.وسطی وجود نداره پس نگران نباشید :) برای عمومی ها زمان 3 ماه هم کفایت میکنه ولی هرچه زودتر شروع کنید بهتره و کاملا مرتب و با برنامه باید جلو برید. مثال یه روند منطقی رو براتون میگم.برای ادبیات بایستی موضوعی بخونید روزی مثلا 1 ساعت. یه مقدار قرابت یه مقدار آرایه و ... این تداوم باعث میشه واقعا یه نتیجه عالی بگیرید.حالا با توجه به سطحتون ممکنه زمانش از یه ساعت کم و زیاد بشه یا مثلا یه مبحثو بیشتر از بقیه بخونید ولی حواستون باشه این روش طولانیه مثلا آزمون 2 هفته دیگه انتظار نتیجه نداشته باشید ازش. ولی با صبر ادامه بدید قطعا بعد 3 ماه معجزه میکنه. کلا هدفم ازسن مثال اینه که شما عمومی رو باید آهسته وپیوسته بخونید. برا زبان مثلا روزی یه ریدنگ و کلوز بزنید.قواعد ولغات هم کم کم کنارشون. دین و زندگی کلا 40 و خورده ای درسه 2 روز یه بار یه درسو بخوند بعد 3 درس 1 روز مرورشون کنید.فک کنم اینم 1 ساعت در روز کفایت کنه و عربی هم همینطور هر روز ،اگر این کارارو کنید قطعا یه نتیجه فوق العاده تو عمومی میگیرید . ولی یادتون باشه پیوسته باید بخونید. برای ادبیات یادتون نره موضوعی بخونید. از فیلم های آلا هم میتونید خیلی خوب استفاده کنید. مثا من از فیلمای جمع بندی زبان استفاده میکنم با عربی آقای ناصح زاده و دین و زندگی آقای رنجبرزاده. در کل امیدوارم موفق باشید.

دستتون درد نکنه.خیلی ممنونم.
    دیگه واقعا شروع می کنم :full_moon_with_face:

• حامیان آلاء - مشاور

@Tara خواهش میکنم.ببینید اینا که گفتم جواب پس داده .هم خودم اجرا کردم هم دوستام . پس نگران نباشید و با برنامه اجرا کنید.بازم موفق باشید

• دانش آموزان آلاء

سلام چطوری میتونیم همیشه دسترسی داشته باشیم تا سوال بپرسیم ازتون؟؟

• حامیان آلاء - مشاور

@دکترمحمدامین سلام میشه یه تاپیک راه انداخت برای این موضوع که اونجا منسجم تر باشه.یا میشه از طریق تماس باشه که اینو باید یه تایمی تو روز براش در نظر بگیرم اگر زمان اجازه بده قطعا در خدمت بچه های عزیز آلا هستم. ولی همه اینا در صورتیه که مغایرتی با آلا و اهدافش نداشته باشه.که اگه بتونم سر فرصت با دوستان آلایی صحبت میکنم حتما راجع به این موضوع.

• مدیر

@mehdi_zangane سلام تماس تلفنی نمیشه / تو آلاء ارتباطات فقط از طریق انجمن آلاء هست
    ممنون از لطف شما

• حامیان آلاء - مشاور

@sohrab بله حتما. خواهش میکنم

• مدیر

@mina74 تبلیغ کانال های مشاوره ای رو نکنید، من پست شما رو حذف کردم

• مدیر

@mina74 مینا خانم بهتون بر نخوره می دونم قصد تبلیغ ندارید ولی من مجبور شدم پست هایی که در مورد ... بود رو حذف کنم چون قوانین برای همه یکسانه حتی برای اعضای قدیمی و فعال آلاء

تعداد پست هایی که حذف کردم زیاد بود، دفعه ی بعد مجبور می شم بزنم تموم پست های شما تو کل انجمن پاک بشه چون واقعا وقت ندارم این همه کلیک کنم

• دانش آموزان آلاء

@mehdi_zangane
    سلام
    من الان دیدم نظرتون رو
    من واقعا مشکل خیلی حاد ندارم تنها دغدغه ام هم درسمه ولی اکثرا شروع به درس خوندن که میکنم زود حوصله ام سر میره
    مثلا امروز یه تایم 2 ساعته رو خیلی خوب شروع کردم و خوندم ولی بعد اون دوباره انگیزه مو از دست دادم
    دانش آموز ضعیفی هم نیستم ولی تا الانم با برنامه کانون نتونستم خوب پیش برم و کلا سردرگمم !
    الانم که امتحانات مدرسه و آزمونای کانونو کلا نمیدونم چیکار کنم !

• حامیان آلاء - مشاور

@nastaran78 سلام.ببینید باید برای خودتون برنامه ریزی و هدف ریز بذارید.یعنی مثلا هدف نهایی شما پزشکی دانشگاه تهران هستش ولی خب این هدف که 1 روزه یا 2 ساعته نمیشه بهش رسید پس باید اهداف کوچیکتر و مرحله به مرحله براخودتون بذارید.مثلا من از کرج میخوام برم مشهد 1 دقیقه ای که نمیرسم وسطش ده تا شهر هدف میذارم ولی مقصد نهایی من مشهده.حالا شما موقع درس خوندن هدف بذار مثلا تا آخر این تایم مطالعه ام 10 صفحه زیست میخونم.منطقی هم هدف گذاری کنید.بعد وقتی به این چیزای کوچیک میرسید خودش میشه انگیزه برای ادامه راه.اگه هدف ریز نباشه مثل این میمونه بهتون بگن شما توی بیابون راه برو بالاخره به هدفت میرسی و اون بیابون هیچ تابلویی برا فاصله اتون تا مقصد نداره.این تابلو هارو برا خودتون ایجاد کنید.موفق باشید.

• دانش آموزان آلاء

@mehdi_zangane
    بعله درست میگید ممنون
    امیدوارم بتونم به خودم روحیه و انگیزه کافی رو بدم

• دانش آموزان آلاء

@mehdi_zangane سلام میشه کمی در مورد موضوعی خوندن توضیح بدید ؟

• حامیان آلاء - مشاور

سلام مثلا توی ادبیات .5 تا زیر بخش داره : قرابت معنایی،املا و واژگان،آرایه های ادبی، تاریخ ادبیات و زبان فارسی هستش.یعنی بجای اینکه شروع کنید از رو کتاب ادبیات درس به درس همه ی مطالبشون بخونید.درس به درس لغتشون رو بخونید.یا تاریخ ادبیات.اینطوری ذهنتون با چندتا مطلب روبرو نمیشه.تمرکز میکنید رو یه مطلب خاص.برای خوندنش هم برنامه بریزید هر روز مثلا 1 ساعت ادبیات بخونید.و مثلا توی اون 1 ساعت یه مقدار آرایه بخونید و یه مقدار
    قرابت
    امیدوارم رسونده باشم مطلبو .ابهامی بود بپرسید

• دانش آموزان آلاء

@mehdi_zangane بله متوجه شدم ممنونم .یعنی هر چهار درس عمومی رو هر روز بخونیم ؟

• حامیان آلاء - مشاور

@minaaaaa بله اگر این کار رو کنید که خیلی خوبه

• دانش آموزان آلاء

@mehdi_zangane روزی چند درس اختصاصی؟

• دانش آموزان آلاء

@minaaaaa من وضعیتم خیلی اسف باره.تازه تصمیم به کنکور دادن گرفتم . ولی خدایی اینقد قاطعانه تصمیم گرفتم و دنبال مناب بودم تا خدا کمک کردن و آلا رو پیدا کردم

• حامیان آلاء - مشاور

@minaaaaa برای اختصاصی ها هم روزی دو درس نرمال هستش. نگران زمان باقیمونده نباشید اگر تمام تلاشتونو کنید قطعا نتیجه میگیرید .کفایت میکنه برای موفقیت

• دانش آموزان آلاء

@mehdi_zangane ممنون.

• حامیان آلاء - مشاور

@minaaaaa خواهش میکنم.موفق باشید

• دانش آموزان آلاء

@mehdi_zangane خوب پس یه تاپیک درست کنین و ....
    ممنون میشم

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.