خدمات ویژه ی اختصاصی و فردی به آلایی ها

• مدیر

دوستان زیادی به ما درخواست دادند که خدمات اختصاصی فردی به آلاء اضافه کنیم.

آلاء یک سیستم آموزش عمومی رایگان و با بهترین کیفیت برای همه ی دانش آموزان هست، لذا توان مالی ارائه خدمات فردی را نداریم.
    .طبیعتا خدمات وقتی به صورت فردی ( خصوصی ) ارائه می شوند هزینه ی خیلی بیشتری خواهد داشت و از توان ما خارجه همچنین تاکید می کنم آلاء سیستم آموزش عمومی است و آلاء نمی تواند چنین هزینه ای رو تقبل کنه چون باعث میشه نتونه کیفیت خدمات عمومی خودش رو حفظ کنه.

به لطف خدا آلاء رایگان است و رایگان خواهد ماند❤️
    @ادمین @دانش-آموزان-آلاء @فارغ-التحصیلان-آلاء
    @alaa_sanatisharif

• دانش آموزان آلاء

آقا @sohrab خدمات فردی رو چرا هزینه اش رو از خود اون فرد نمی گیرید ؟ اینکه با شعار و اهداف آلاء مشکلی نداره! آلاء داره خدماتش عمومیش رو رایگان میده اگر کسی خدمات فردی خواست پولش رو از خود اون فرد بگیرید انجام بدید بهتره دیگه.
    تازه طرف خیالش از کیفیت کار شما هم راحته به جای اینکه بره بیرون و یهو کارش نصفه بمونه آلاء براش اون کار رو انجام بده بهتر نیست ؟

بعضی از @دانش-آموزان-آلاء کلاس خصوصی میرن ، مشاور خصوصی دارند، یا همایش میرن خوب از اینجور خدمات خصوصی و حضوری بذارید چه عیبی داره ؟ تازه باعث میشه بتونید کارهای بزرگ تری تو آلاء انجام بدید، همین الانش آقا @sohrab آلاء ترکونده، اگه این چیزا هم اضافه بشه مطمئن هستم می تونید کارهایی بکنید که ایران تعجب کنه، مثل همین ایجاد آلاء که برای اولین بار بود.

بچه ها اشتباه می کنم ؟

• مدیر

@pourya نمی دونم باید فکر کنم، حالا بقیه ی بچه ها ( @دانش-آموزان-آلاء ) هم نظرشون رو میدن
    این چیزا باید خیلی خوب کارشناسی شده تصمیم گرفته بشه چون ماه ها صرف تهیه و تنظیم و سند چشم انداز آلاء شده و هدف ما از آلاء خدمات با کیفیت آموزشی عمومی بودو هست. و خدمات خصوصی هیچ جایی تو سند چشم انداز آلاء نداشت.

• همیار

آقا سهراب منظور از خدمات فردی چیه؟ :see_no_evil:
    اگه چیزی که تو تصورم هست اشتباه نباشه. این دوست آلایی مون حرف خوبی میگه.

• مدیر

@banoo در خدمات ویژه ی اختصاصی و فردی به آلایی ها گفته است:

آقا سهراب منظور از خدمات فردی چیه؟ :see_no_evil:
    اگه چیزی که تو تصورم هست اشتباه نباشه. این دوست آلایی مون حرف خوبی میگه.

شما چی تو تصورتونه ؟
    اینکه چی منظور ما هست مهم نیست اینکه چی منظور بچه ها هست مهمه، اینا خدمات خصوصی و فردی هست که تا الان بچه ها درخواست دادند:

1. مثلا مشاوره و برنامه ریزی خصوصی
    2. مثلا پرسش و پاسخ و رفع اشکل سریع ( حداکثر بعد از چند ساعت طرف جواب سوالش رو بگیره )
    3. مثلا کلاس خصوصی
    4. مثلا همایش حضوری و کلاس رفع اشکال خصوصی به صورت حضوری
    5. و.... اینقدر درخواست های جور واجور زیاده که حال نوشتنش رو ندارم :neutral_face:

• شما ترکوندین اصن همینچوریش!دیگه اینا چیه؟!همین که این معلمای تاپ هستن خودش کلیه!!!!

• همیار

نه تو تصورم همین بوده.
    آلا واقعا قابل اعتماده و این طبیعیه که دانش آموزی که چنین خدماتی رو میخواد ترجیح میده که از سمت یه موسسه ی با کیفیت مثل آلا صورت بگیره.
    اما باید دید که آلا دوباره با همین کیفیت به آموزش رایگان ادامه میده؟ میدونم میگین بله ولی این موضوع میتونه برای آلا حاشیه سازی های زیادی ایجاد کنه. نمیدونم شاید بهتر باشه اسمش از اسم آلا جدا بشه ولی تحت نظارت و تائید آلا باشه. یه همچین چیزایی. نمیدونم خوب منظورمو رسوندم یا نه.

• دانش آموزان آلاء

@banoo در خدمات ویژه ی اختصاصی و فردی به آلایی ها گفته است:

نه تو تصورم همین بوده.
    آلا واقعا قابل اعتماده و این طبیعیه که دانش آموزی که چنین خدماتی رو میخواد ترجیح میده که از سمت یه موسسه ی با کیفیت مثل آلا صورت بگیره.
    اما باید دید که آلا دوباره با همین کیفیت به آموزش رایگان ادامه میده؟ میدونم میگین بله ولی این موضوع میتونه برای آلا حاشیه سازی های زیادی ایجاد کنه. نمیدونم شاید بهتر باشه اسمش از اسم آلا جدا بشه ولی تحت نظارت و تائید آلا باشه. یه همچین چیزایی. نمیدونم خوب منظورمو رسوندم یا نه.

سلام با ایشون کاملا موافقم .
    اینطوری هم یه منبع درآمد کوچولویی واسه ی آلا ایجاد میشه و هم دانش آموزا (کسایی که درخواست خدمات خصوصی دارن)میدونن با کی طرفن و کلاه سرشون نمیره.
    البته به نظرم نباید اسم آلاء روش باشه و فقط تحت نظارت آلاء باشه چون اینجوری هم واسه ی آلاء بهتره هم واسه دانش آموزا.
    الان که این همه از طرف آلا اعلام شده خدمات رایگان هست و کلاس حضوری نداریم یه سریا اینجوری کلاه برداری میکنن به اسم آلا
    وای به حال وقتی که اعلام بشه آلاء خدمات خصوصی هم داره
    دیگه همه از آب گل آلود ماهی میگیرن.

• ا الا بهترینه بهترین
    ما بچه ها الارو قبول داریم خصوصی هم باشه در کنارش خوبه برا بچه ها__ البته با هزینه ی خود فرد تا الا بتونه انجام بده

• فک کنم دوستان منظورشون اینه که آلا یه رزومه تشکیل بده!و هرکی که خواسش با هزینه خودش دبیرا براش تدریس کنن!!!!!!

• @Dr.Bernosi در خدمات ویژه ی اختصاصی و فردی به آلایی ها گفته است:

فک کنم دوستان منظورشون اینه که آلا یه رزومه تشکیل بده!و هرکی که خواسش با هزینه خودش دبیرا براش تدریس کنن!!!!!!

این هم برای آلا سودمنده هم برای دبیرا!و خیلی خوبه!

• همیار

@Dr.Bernosi در خدمات ویژه ی اختصاصی و فردی به آلایی ها گفته است:

فک کنم دوستان منظورشون اینه که آلا یه رزومه تشکیل بده!و هرکی که خواسش با هزینه خودش دبیرا براش تدریس کنن!!!!!!

دقیقا دکتر! میتونه یه لیست از اطلاعات تماس با مشاورین و اساتید آلا باشه. گرچه به نظرم همین طوریشم ارتباط با برخی از دبیرا و مشاورین ممکنه.

• و یچیزی!آلا میتونه چندین رزومه تشکیل بده!و تحت نظر آلا کار کنن!و خیلی خویه باز :)

• به نظر من اصلا نباید خدمات خصوصی داده بشه چون اونوقت نگاه بچه ها به شما عوض می شه و همچنین بدخواه ها میگن دیدید ایناهم اول جذب کردن بعد پولیش کردن اگر خواستید اینکار رو بکنید از آلاء جداش کنید چون فلسفه آلاء رایگان بودنش

• مدیر

@m.d من که می گم آلاء آموزشه عمومیه رایگانه و نیازی به ارائه خدمات فردی نیست
    ولی اینقدر روزانه تو تلگرام و ایمیل جواب این چیزا رو دادیم خسته شدم، گفتم یه بار مطرح کنم بچه ها خودشون نظراتشون رو بگن

• @m.d عجب
    دید عمیقی:neutral_face:

• خب اگه بخواد خدمات خصوصی ارائه بده که با بقیه موسسه ها فرقی نداره... هدف آلا اینه که هیچ دانش آموزی به دلیل مشکل مالی یا منطقه ای از نعمت خوب درس خوندن محروم نشه....
    من نظرم اینه آلا همینطور که هست ادامه بده. چون شاید کیفیت کار بیاد پایین. ولی خب کسایی ک میتونن هم حمایت مالی کنن. آلا لطف بزرگی در حق همه ما کرده

• @pourya در خدمات ویژه ی اختصاصی و فردی به آلایی ها گفته است:

آقا @sohrab خدمات فردی رو چرا هزینه اش رو از خود اون فرد نمی گیرید ؟ اینکه با شعار و اهداف آلاء مشکلی نداره! آلاء داره خدماتش عمومیش رو رایگان میده اگر کسی خدمات فردی خواست پولش رو از خود اون فرد بگیرید انجام بدید بهتره دیگه.
    تازه طرف خیالش از کیفیت کار شما هم راحته به جای اینکه بره بیرون و یهو کارش نصفه بمونه آلاء براش اون کار رو انجام بده بهتر نیست ؟

بعضی از @دانش-آموزان-آلاء کلاس خصوصی میرن ، مشاور خصوصی دارند، یا همایش میرن خوب از اینجور خدمات خصوصی و حضوری بذارید چه عیبی داره ؟ تازه باعث میشه بتونید کارهای بزرگ تری تو آلاء انجام بدید، همین الانش آقا @sohrab آلاء ترکونده، اگه این چیزا هم اضافه بشه مطمئن هستم می تونید کارهایی بکنید که ایران تعجب کنه، مثل همین ایجاد آلاء که برای اولین بار بود.

بچه ها اشتباه می کنم ؟

منم موافقم با این نظر ای طوری میتونید هزینه هایی ک ب صورت شخصی داده میشه رو صرف خدمات عمومی الا کنید

• دیدم عمیق یا غیر عمیق رو نمی دونم اما نظرمو با توجه به تجربیاتم گفتم شماهم به عمیقی خودتون ببخشید
    و من الله توفیق

• مدیر

@m.d در خدمات ویژه ی اختصاصی و فردی به آلایی ها گفته است:

دیدم عمیق یا غیر عمیق رو نمی دونم اما نظرمو با توجه به تجربیاتم گفتم شماهم به عمیقی خودتون ببخشید
    و من الله توفیق

دمت گرم من از نظرت خوشم اومد تو آلاء نظر دادن آزاده آزاده با خیال راحت نظرتو بده

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.