هندسه تحلیلی و پایه و گسسته

• دانش آموزان آلاء

سلام دوستان خدا قوت...
    نحوه مطالعتون برای دروس هندسه تحلیلی و پایه و گسسته چیه؟
    این سه درس طوری هستن که فهمشون یکم مشکل هست بنظرم...مثلا الان روزی 10 تا فیلم دیفرانسیل ببینم مشکلی پیش نمیاد کامل یادمیگیرم و تستا رو میشه زد و یا حداقل با پاسخنامه میشه رفع اشکال کرد...ولی برای این سه درس فهم عمیق درس حتی با یک فیلم هم مشکله ! جالبتر اینکه با دیدن جواب و توضیح مولف برای اون سوال هم بازم گاها متوجه موضوع نمیشی !
    خیلی ها این درس هارو حذف میکنن ولی خب واقعا تعداد تستی که میاد اصلا قابل چشم پوشی نیست !

ممنون از کمکتون یا علی
    @دانش-آموزان-آلاء

• همیار

سلام در مورد هندسه پایه چیزی نمیتونم بگم.
    اما گسسته. فیلمای استاد موذنی پور رو ببین. تیکه تیکه نه ده تا قسمت با هم به جاش بعدش برین فوری از خیلی سبز یا الگو تست بزنین.
    تحلیلی من خودم دو ماه کلا نخوندمش این هفته شروع کردم فیلم هاش رو از کانال استاد رزمی دیدم و تست هاشم یه مقدار جواب دادم هنوز خیلی وقت نذاشتم روش ولی به نظرم میشه از پسش براومد

• دانش آموزان آلاء

@banoo
    حتما این کار رو میکنم !

استاد رزمی کی هستن؟

• همیار

@حسین-ثار-الله در هندسه تحلیلی و پایه و گسسته گفته است:

@banoo
    حتما این کار رو میکنم !

استاد رزمی کی هستن؟

ایشون مولف کتاب تست تحلیلی الگو هستن
    آدرس کانالشون :
    https://telegram.me/yaranrazmi

و یه چیز دیگه استاد موذنی بینظیرن خوشبختانه تحلیلی رو قراره ایشون تدریس کنن به زودی
    هندسه پایه رو هم گذاشتم با آلا

• دانش آموزان آلاء

@banoo
    من کتاب هندسه تحلیلی 3 بعدی الگو رو دارم مولفش ایشون نیست آقایان هویدی و بیگی هستن !
    فیلم رایگان هندسه تحلیلی میزارن؟

• همیار

@حسین-ثار-الله در هندسه تحلیلی و پایه و گسسته گفته است:

@banoo
    من کتاب هندسه تحلیلی 3 بعدی الگو رو دارم مولفش ایشون نیست آقایان هویدی و بیگی هستن !
    فیلم رایگان هندسه تحلیلی میزارن؟

منم نگفتم سه بعدی گفتم تست!
    من خودمم سه بعدی دارم
    بله تحلیلی و هندسه پایه بیشتر جنبه ی مرور و حل سوال داره

• دانش آموزان آلاء

@banoo
    بله متوجه هستم...

خیلی ممنون .

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.