صفحه ی دانلود فیلم ها شکلش عوض شد

• مدیر

سلام صفحه ی دانلود فیلم ها یه خورده عوض شده، بچه ها نظر بدید ببینم بهتر شده یا بد تر

برای این صفحه ایده ای هم اگه دارید بدید که صفحه ی بهتری بشه!

• خیلی خوب شده .. دیگه نمیخواد چندتا پیج باز کنیم یا همش برگردیم ب صفحه ی درس ...
    ممنون

• ادمین

سلام
    روز بخیر
    خوبه ...اگه توضیحات رو بالای فیلم قرار میدادین بهتر بود،پایینم همون لینکای دانلود بمونه ...حالا که توضیحات جلسه اون پایینه اونم بعد لینکای دانلود یه خرده ناجوره
    اون قسمت فیلم های مرتبط ، به نظرم اگه اون تصویر کوچیکی که از هر جلسه کنار فیلما قرار داده شده رو بردارین بهتره ، یعنی فقط لینک جلسات باشن ...چون هم خوشگل نیس و خیلی شلوغ پلوغه هم اینکه واسه کسی که بخواد فیلمارو آنلاین و بدون تمام صحفه کردن فیلم ببینه این شلوغ پلوغ بودن صحفه آزار دهنده اس ، خودم فیلمارو این شکلی میدیدم تجربشو دارم:smile:، البته اگه دوس ندارین یا نمیتونین اون تصویرای کوچولو کنار لینکارو بردارین یه راه چاره داره ... تو بعضی سایتا که پخش آنلاین دارن بعضیاشون کنار فیلم یه نماد لامپ رو من دیدم که وقتی کلیک کنیم کل صحفه بجز فیلمی که داره پخش میشه تاریک میشه ، اگه اون قابلیت رو که اسمشو نمیدونم اضافه کنید حله

یاعلی

• همیار

همه چی بقول غربیا پرفکته!عالیه آقا سهراب!یعنی شما ها رو باید گذاش رو سرمون!البته فک نکنم من ظرفیت بلند کردن شما رو داشته باشم!:laughing:

• مدیر

@بهاره سلام بالای فیلم چراغ روشن خاموش صفحه اضافه شد!
    ممنون از پیشنهاد خوبتون!

• ادمین

@sohrab در صفحه ی دانلود فیلم ها شکلش عوض شد گفته است:

@بهاره سلام بالای فیلم چراغ روشن خاموش صفحه اضافه شد!
    ممنون از پیشنهاد خوبتون!

مرسی خیلی خوب شد...
    خواهش میکنم

• سلام.
    خیلی خوب شده ...
    خیلی ممنون .
    دمتون گرم .

• مدیر

بچه ها بعضی از شما نمی دونم چرا خصوصی نظرتون رو می فرستید، من خصوصی رو وقت نمی کنم چک کنم، امروز هم شانسی دیدم.

خلاصه اینکه الان بازم تغییرش دادم و به نظرم خیلی بهتر شده، حالا نگاه کنید و نظری داشتید بدید. که بهترش کنیم

• مدیر

عکس زیر رو نگاه کنید، این تیکه از صفحه رو هم می خوام حذف کنم جاش یه چیز دیگه بذارم، ایده بدید ببینیم چجوریه بشه قشنگ تره:
    .
    .
    .
    .

0_1473597610607_upload-8bb1da5a-9dd8-4058-8477-c90bda7d9212

• ادمین

@sohrab سلام
    اگه مایل هستید کادر آبی رنگ توضیحات رو به بالای فیلم انتقال بدید اون پایین زیاد جالب نیس
    اون قسمت پایین صحفه (فیلم های پر بازدید و فیلم های تصادفی) رو حذفش کنید بهتر میشه چون استفاده ای نداره عملا باعث شلوغ شدن صحفه شده البته این نظر منه ولی راجبه اینکه جای خالیشو با چی پر کنید چیزی به ذهنم نمیرسه ...
    متن پاسخ اون سوال ( با چه نرم افزاری فیلم هارو ببینیم ؟) ویرایش بفرمایید یه جورایی کیفیت فیلمارو زیر سوال میبره، کسی که پاسخ رو میخونه فکر میکنه شاید فیلما با همون نرم افزار potplayer،با کیفیت باشن و بانرم افزار های دیگه صدا و تصویرشون هماهنگ نباشه درصورتی که اینطور نیس شایدم فقط من اینجوری فکر کردم ...اما وقتی دانلود کردم و با دوتا نرم افزار غیر از اونچه شما گفته بودید امتحان کردم دیدم صدا و تصویرخیلیم هماهنگه و همه چی خوبه و مشکلی ندارن...مثلا این جمله رو به ابتدای پاسختون اضافه کنید که : اگر کیفیت پایین فیلم هارا دانلود میکنید برای تماشای فیلم ها ..... .......(ادامه پاسخ )

اگه بتونین پایین هر فیلم دقیقا اون پایین بالای لینکای دانلود یه فضایی مثل یه یادداشت ایجاد کنید ( تقریبا این شکلی)..البته من خیلی ضایع کشیدم فقط خواستم یه شکل شماتیک رو نشونتون بدم ...اگه بتونین یه همچین فضایی خیلی کوچولو نباشه خیلی بزرگ هم نباشه (کادرش طویل باشه اما سایزش متغییر باشه ) ایجاد کنید هر شخصی که فیلمو آنلاین ببینه راحت میتونه اونجا عناوین تدریس شده رو بدون هیچ اتلاف وقتی یادداشت کنه و یه دکمه سند بزنه و اون یادداشت به شکل یک پیام واسه شما ارسال بشه اما تو صحفه پایین فیلم ثبت نشه یا فقط واسه خود اون فرد قابل مشاهده باشه! مثلا بره تو یه قسمتی از سایت ثبت بشه ،که این صحفه فیلم شلوغ پلوغ نشه
    نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه..امیدوارم متوجه عرضم شده باشید
    سربلند باشید
    یاحق

• اره بهار درست میگه کادر توضیحات جاش زیادزجالب نیس .. توضیحات بعضی از فیلم ها زیاده بخاطر همین اگه ب بالای صفحه منتقل بشه زیاد جالب نمیشه .. مثلا وارد صفحه ک میشی فقط توضیحاته .. اگه مثل قبل باشه ک توضیحات ب صورت عمودی کنار فیلم قرار بگیره بهتره .. میتونین این مدل جدید هم ک فیلم های مرتبط رو اضافه کردین پایین توضیحات و فیلم ب صورت افقی قرار بدین .. راستی راجع ب یادداشت فکر میکنم اینطوری هر کسی ک بخواد فیلم رو ببینه شاید بنویسه و واسه آقاسهراب ارسال کنه اینطوری کلی پیام باید بخونن .. اگه همونطور ک بهار گفت این صفحه وجود داشته باشه خوبه ولی با ارسال توضیحات ی کاربر این صفحه یادداشت دیگه برای اون فیلم بسته بشه .. خخ اصلا نمیدونم همچین چیزی میشه یا ن ولی در کل گفتم اگه باشه دیگه پیام های زیادی دریافت نمیکنین ... پایین صفحه هم میشه چندتا آیکون بذارین .. مثلا جزوات دست نویس بچه ها از تدریس اون جلسه و ی آیکون دیگه اینکه سوالات بچه ها راجع ب تدریس اون جلسه یا تست های مربوط ب اون جلسه ( منظور تاپیک های مختلف راجع ب تدریس اون جلسه )

• ادمین

@zahra1303 در صفحه ی دانلود فیلم ها شکلش عوض شد گفته است:

اره بهار درست میگه کادر توضیحات جاش زیادزجالب نیس .. توضیحات بعضی از فیلم ها زیاده بخاطر همین اگه ب بالای صفحه منتقل بشه زیاد جالب نمیشه .. مثلا وارد صفحه ک میشی فقط توضیحاته .. اگه مثل قبل باشه ک توضیحات ب صورت عمودی کنار فیلم قرار بگیره بهتره .. میتونین این مدل جدید هم ک فیلم های مرتبط رو اضافه کردین پایین توضیحات و فیلم ب صورت افقی قرار بدین .. راستی راجع ب یادداشت فکر میکنم اینطوری هر کسی ک بخواد فیلم رو ببینه شاید بنویسه و واسه آقاسهراب ارسال کنه اینطوری کلی پیام باید بخونن .. اگه همونطور ک بهار گفت این صفحه وجود داشته باشه خوبه ولی با ارسال توضیحات ی کاربر این صفحه یادداشت دیگه برای اون فیلم بسته بشه .. خخ اصلا نمیدونم همچین چیزی میشه یا ن ولی در کل گفتم اگه باشه دیگه پیام های زیادی دریافت نمیکنین ... پایین صفحه هم میشه چندتا آیکون بذارین .. مثلا جزوات دست نویس بچه ها از تدریس اون جلسه و ی آیکون دیگه اینکه سوالات بچه ها راجع ب تدریس اون جلسه

واسه توضیحاتی که طولانی هستش میتونن یه لینک ( ادامه توضیحات) رو به گوشه کادر توضیحات اضافه کنن ...یعنی سایز کادر تو تمام صفحات ثابت باشه فقط وقتی طرف خواست ادامه توضیحاتو بخونه رو اون لینک کلیک کنه وادامه توضیحات باز شه
    در مورد یادداشت ها هم خیالت تحت پیامای زیادی ارسال نخواهد شد :smile: واسه هرفیلم فوقش دونفر ارسال کنن همونم غنیمته :neutral_face: ...بعدشم وقتی توضیحات یه فیلم ثبت شد دیگه نیازی به خوندن توضیحات بعدی ارسالی برای اون فیلم نیس:sweat_smile:

• مدیر

آخه ما می خواهیم

1. توضیحات بچه ها تو انجمن باشه
    2. جزوات دست نویس تو انجمن باشه
    3. رفع اشکال و سوالات درسی بچه ها هم تو انجمن باشه
    4. ما می خواهیم توضیحات فیلم ها زیاد باشه

در مورد توضیحات طولانی الان یه خورده تغییرش دادم، اینطور که توضیحات هر چقدر هم طولانی باشه تو یه جعبه کوچیک نشون میده

• مدیر

این باکس که می گی رو سعی می کنم به انجمن وصلش کنم

• @بهاره خب خیالم راحت شد خخ

• @sohrab در صفحه ی دانلود فیلم ها شکلش عوض شد گفته است:

در مورد توضیحات طولانی الان یه خورده تغییرش دادم، اینطور که توضیحات هر چقدر هم طولانی باشه تو یه جعبه کوچیک نشون میده

عالی

• ادمین

آخه ما می خواهیم

خب اگه این امکان وجود داشته باشه که توضیحات یادداشت شده ارسالی برن تو یه قسمتی از انجمن مثلا تحت عنوان توضیحات فیلم ها ثبت بشن خیلی خوب میشه ...مثلا مثل همون نظرات پایین پیج دانلود فیلما ، که هرکی اونجا نظر میده تو تاپیک مربوطه تو انجمن هم نظرش ثبت میشه

• مدیر

@بهاره در صفحه ی دانلود فیلم ها شکلش عوض شد گفته است:

آخه ما می خواهیم

خب اگه این امکان وجود داشته باشه که توضیحات یادداشت شده ارسالی برن تو یه قسمتی از انجمن مثلا تحت عنوان توضیحات فیلم ها ثبت بشن خیلی خوب میشه ...مثلا مثل همون نظرات پایین پیج دانلود فیلما ، که هرکی اونجا نظر میده تو تاپیک مربوطه تو انجمن هم نظرش ثبت میشه

این فکر خوبیه، اما طرف باید قبلش تو انجمن ثبت نام کنه!
    این رو باید یه کاریش بکنیم!

• ادمین

@بهاره در صفحه ی دانلود فیلم ها شکلش عوض شد گفته است:

آخه ما می خواهیم

این فکر خوبیه، اما طرف باید قبلش تو انجمن ثبت نام کنه!
    این رو باید یه کاریش بکنیم!

نمیدونم میشه اینکارو کرد یا نه ولی اگه بشه یه کاری کرد که وقتی طرف رو سند کلیک کرد وارد پیج ثبت نام بشه و این پیامو بده که واسه ارسال باید ثبت نام کنید ....البته اون پیج باید با پیج ثبت نام اصلی فرق داشته باشه ، یعنی اطلاعات کمتری رو بخواد که اون طرف پشیمون نشه و پرش کنه ، مثلا ایمیل رو نخواد ...فقط یه اسم کاربری و رمز عبور ...بعدش اون پیام ارسال شه ، حالا وقتی طرف وارد اکانتش شد ، انجمن واسش این پیام رو نشون بده که ثبت نام شما هنوز کامل نشده و از طریق این لینک ( لینک پیج اصلی ثبت نام ) کاملش کنید....قابلیتی که اون اکانت اولیه به طرف میده اینه که فقط بتونه تو همون قسمت یادداشت پایین فیلما پیام ارسال کنه ولی واسه قرار دادن هر پستی تو انجمن باید ثبت نامشو کامل کنه و آدرس ایمیل بده
    یه جورایی طرف بتونه با یه اکانتی که فعال نیس یادداشت بفرسته

• مدیر

بچه ها صفحه ی دانلود رو یه بار دیگه ببینید یه خورده تغییر کرد به نظرم بهتر شد.

@بهاره ایده ی خوبیه روش کار می کنیم.

• دانش آموزان آلاء

@sohrab
    سلام خیلی خوب شده

• ادمین

بهتر شده ...خیلی منظم تر شده :100:

• مدیر

فیلم های تصادفی رو درست کردیم و تو هر 1 دقیقه 20 تا فیلم رو نشون میده، همانطور که تو عکس زیر می بینید امکان چپ و راست بین فیلم ها سمت چپ قرار گرفته

0_1473615822049_upload-124720a9-4001-4aa7-abad-e50430ffc01c

• مدیر

0_1473616002821_upload-d060558a-61fa-4ead-8d6b-c3e6377d9a95

• @sohrab
    سلام
    واقعا دست گلتون درد نکنه .

• نمیدونستم کجا باید این رو مطرح کنم ! ( اگه میشه بفرمایید چه جایی از سایت برای طرح این موارد مناسب تره )

در مورد انجمن ، اگه نقل قول ها داخل یک کادر مجزا ( مثلا با بک گراند تیره تر ) قرار بگیرن ، خوش فرم تر میشن تا اینکه صرفا خطی کنارشون ظاهر شه !

• واقعا خیلی عالی شده اگه بخش تعداد بازیدم به گوشه ی سایت اضافه کنید خوب می شه بخش نظر سنجی هم اضافه کنید که مثلا از هر پایه چه تعداد از فیلما استفاده می کنند بازم ممنون

سلام صفحه ی دانلود فیلم ها یه خورده عوض شده، بچه ها نظر بدید ببینم بهتر شده یا بد تر

برای این صفحه ایده ای هم اگه دارید بدید که صفحه ی بهتری بشه!

عالی شده واقعا خیلی خوب شده دستتون درد نکنه

• دانش آموزان آلاء

@sohrab خوب شده ولی تالار رفع اشکالش رو پیدا نکردم

• مدیر

@shaqa در صفحه ی دانلود فیلم ها شکلش عوض شد گفته است:

متوجه نشدم ؟

• مدیر

بچه ها می خوام صفحه اصلی سایت آلاء رو هم کلا بریزم بهم :joy: نظر بدید بی زحمت که چه کار کنیم بهتر بشه

متوجه نشدم ؟

فکر کنم منظورشون قسمت نظراته ک توی صفحه ی لیست دروسه .. !

• @sohrab راستی اقا سهراب نمیخواین ایده ی تاپیک هزینه های نتو رو کنید

• به نظرم تنها راه برای کاربر پسند شدن سایت اینه که از مدیریت محتوا وردپرس استفاده کنید
    و برای انجمن هم vBulletin
    همه کاربر های اینترنت از اینا استفاده میکنن و هم مدیریت رو راحت میکنه هم جلوه بهتری داره
    بخش نظرات سایت به خواطر طراحیش کمی گیج کنندس ولی در کل مشکل اساسی نداره
    سپاس

• مدیر

@sohrab راستی اقا سهراب نمیخواین ایده ی تاپیک هزینه های نتو رو کنید

چرا ولی هنوز همه روش هاشون رو رو نکردند.

اینجا در مورد صفحه اصلی سایت نظر بدید ببینیم چی بشه و چی داشته باشه قشنگ تر میشه

• @Arsalan اتفاقا انجمن عالیه لطفا همینطور بمونه ما بهش عادت کردیم... ولی صفحه ی اصلی سایت رو تغییر بدین

• عالیه مرسی...فقط اگه میشه فیلمای تصادفیو توی صفحه اصلی بذارید بعد دروس دبیرستان
    ولی در کل خیلی عالیه دستتون درد نکنه خدا قوت و اجرتون با امام حسین 😊🌷 خسته نباشید

• مدیر

@Arsalan اتفاقا انجمن عالیه لطفا همینطور بمونه ما بهش عادت کردیم... ولی صفحه ی اصلی سایت رو تغییر بدین

انجمن تغییری نداره، اینجا فقط در مورد صفحه اصلی سایت و صفحه ی دانلود قراره صحبت کنیم که چه شکلی بشه

ایده بدید .... نیازی نیست به این فکر کنید که بقیه از ایده ی شما خوششون میاد یانه، هر ایده ای دارید بدید

• دانش آموزان آلاء

@helen_amor
    سلام صبح بخیر
    فیلم های تصادفی برای شما نشون داده میشن؟؟

• مدیر

@NGU در صفحه ی دانلود فیلم ها شکلش عوض شد گفته است:

@helen_amor
    سلام صبح بخیر
    فیلم های تصادفی برای شما نشون داده میشن؟؟

مگه برای شما نشون داده نمیشه ؟

• دانش آموزان آلاء

@sohrab
    نه متاسفانه
    البته من از کروم استفاده میکنم و با تلفن همراه میام تا حالا با لپ تاب نیومدم

• مدیر

@sohrab
    نه متاسفانه
    البته من از کروم استفاده میکنم و با تلفن همراه میام تا حالا با لپ تاب نیومدم

تو صفحه اصلی رو نشون نمیده یا تو صفحه ی دانلود ؟
    اگه تو صفحه ی دانلود هست، روی گوشی مشکل داره و درست میشه

اما صفحه اصلی نباید مشکلی تو گوشی داشته باشه

• مدیر

بچه ها اگه نظر ندید، از نمکی سر کوچه می پرسم صفحه اصلی سایت چه شکلی بشه، اون وقت شاکی نشید که چرا شکل بربری شده ها :joy:

• دانش آموزان آلاء

@sohrab
    توی صفحه ی دانلود

• دانش آموزان آلاء

متوجه نشدم ؟

فکر کنم منظورشون قسمت نظراته ک توی صفحه ی لیست دروسه .. !

متوجه نشدم ؟

دقیقا!!
    منظورم قسمتیه که رفع اشکال میکنیم وسوالاتمون ازهم دیگ میپرسیم.یاهمون قسمت نظرات

• دانش آموزان آلاء

@sohrab
    من بطور کلی نظری ندارم ولی صفحه ی اصلی خیلی بلند شده اگه یه سری از مطالب افقی قرار بگیرن شاید بهتر باشه

• @NGU اره مثلا فیلم های تصادفی ی ردیف افقی قرار بگیره ک بشه رد کرد یا هر چند دقیقه ی بار عوض بشه
    اینطوری خیلی شلوغ شده

• مدیر

@sohrab
    من بطور کلی نظری ندارم ولی صفحه ی اصلی خیلی بلند شده اگه یه سری از مطالب افقی قرار بگیرن شاید بهتر باشه

آهان این شد یه نظر.... پس نظر به چی می گن ؟ دیگه چه چیزهایی تغییر کنه ؟ هر چی دوست دارید رو بگید ؟

بقیه هم نظر بدن،

• دانش آموزان آلاء

@NGU اره مثلا فیلم های تصادفی ی ردیف افقی قرار بگیره ک بشه رد کرد یا هر چند دقیقه ی بار عوض بشه
    اینطوری خیلی شلوغ شده

دقیقا
    یه سوال اگه اونم رد بشه بعد دیگه توی گوشی نمایش داده نمیشه؟؟

• مدیر

@NGU اره مثلا فیلم های تصادفی ی ردیف افقی قرار بگیره ک بشه رد کرد یا هر چند دقیقه ی بار عوض بشه
    اینطوری خیلی شلوغ شده

خود فیلم های تصادفی الان هر 2 دقیقه لیستش عوض میشه، ایده ی افقی شدنش قشنگه و افقی میشه

ایده ی دیگه ؟

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.