موفقیت در آینده نتیجه تلاش در حال

• دانش آموزان آلاء

برای روز های خوب از الان تلاش کنید ....
    خودتون رو باور کنید.........
    هدف خودتون رو مشخص کنید...
    با انتخاب یه راه درست برای رسیدن به هدفتون ، با تمام وجود تلاش کنید تا بعدا پشیمون نشید
    کنکوری 96ای عزیز فرض کنید یک ماه دیگه کنکور دارید و هیچ درسی نخوندید و همیشه به زمان آینده موکول کردید درس خواندن را

.........ببینین چقدر وحشتناکه! حالا فرض کن باچشمانی باز و

برنامه ریزی دقیق و کامل همه درس هارو خوندید و تست زدید و آماده ی آماده اید برای شرکت در کنکور .... چقدر اینطوری آرامش بخش ترو بهتره .
    اگر میخواهید آینده خوبی داشته باشید الان تلاش کنید و آینده تونو بسازید (تا دیر نشده)
    شما هم میتوانید اگر بخواهید...

Post_1468646513.jpg

• سلام روزتون بخیر من تو برنامه ریزی مشکل دارم کسی هست که بتونه کمکم کنه؟من از لحاظ مالی مشکل دارم موسسه هایی هم که کار برنامه ریزی رو انجام میدن هزینه شون بالاست.ممنون

• دانش آموزان آلاء

@masome68 سلام شما میتونید از مشاوره های آلاء استفاده کنید ویس های آقای امینی روگوش کردید؟؟؟؟؟؟درباره ی برنامه ریزی توضیح دادن

• دانش آموزان آلاء

@masome68 سوالتونو جزیی تر بپرسید الان سوالت خیلی کلی بود نمیتونی برنامه تو اجرا کنی؟برنامه نوشتی اصلا؟سوالی داشته باشید بچه های انجمن میتونن جواب بدن

• مدیر

@masome68
    سلام
    همونطور که دوست خوبمون گفت فایل های آلا رو گوش بده
    این تاپیک رو ببین
    http://forum.sanatisharif.ir/topic/1134/همه-آنچه-براي-شروع-و-موفقيت-لازم-هست
    تو انجمن هم یه سرچی بکن
    بعد اگه باز سوالی داشتی بپرس

• @Dr صبح بیدار میشم برنامه ریزی میکنم که امروز از صیح تا ظهر ی درس تخصصی ی عمومی یعدازظهر هم ی تخصصی ی عمومی ولی وقتی اجرا میکنم حین درس خوندن نگران اینم که با این برنامه من چه مدت دیگه میتونم یک دور بخونم؟من تو درس شیمی و قیزیک نمیدونم از چه کتاب هایی استفاده کنم و ضعیفم.من هنرستان بودم و لیسانس دارم حدودا 8 سال از درسای دبیرستان فاصله گرقتم.تو درس شیمی من نمیدونم چطوری فرمول شیمیایی رو حقظ کنم؟

• خواهش میکنم کمکم کنید زندگی و اینده ام به کنکور امسال بستگی داره.کنکور 95 هم شرکت کردم ولی ترس و استرس نمیذاشت من تمرکز روی درسام داشته باشم

• مدیر

@masome68
    آلا اینجاست که شما به هدفت برسی
    ببین به نظر من برنامه راهبردی یکی از آزمون ها رو بردار با توجه به اون برنامه بریز اینطوری میدونی کی چی رو تموم میکنی
    اول اول هم اینو نگاه کن
    http://forum.sanatisharif.ir/topic/2131/مشاوره-اهمیت-برنامه-ریزی

• برنامه راهبردی رو از کجا تهیه کنم؟

• مدیر

@masome68
    سایت موسساتی که برگزار میکنن مانند قلمچی گزینه 2 گاج و....

• @Roz ممتون:blush:

• مدیر

@masome68
    خواهش

• @masome68 اگه ب همین منوال پیش بره شما فقط نگران این هستین ک کی درستونو تموم میکنین ... یهو میبینین نزدیکه کنکوره و هیچی ب هیچی .. از الان فقط شروع کنید و فقط بخونید .. آدم از زیاد خوندن و یاد گرفتن خسته نمیشه و نمیبُره .. اینا همش بهونه های الکیه کسانی هست ک نمیخوان درست درس بخونن و بهانه میارن ک آقا ما حتما از فلان روز با کیفیت شروع میکنیم و فلان ساعت درس میخونیم و با فلان منابع شروع میکنیم و اصلا میترکونیم .. فرض کن الان همون زمانی ک میگی رسیده از الان درست بخون فقط بخون تا شروع نکنی نمیفهمی اشکالات کارت کجاست .. باید شروع کنی و بخونی و کم کم خودتو بکشی بالا ....

• برای درس فیزیک اقای کازرانیان یا فدایی فرد رو پیشنهاد میدید با توجه به اینکه من تو فیزیک ضعیفم

• @masome68 درست نمیدونم ولی فکر میکنم آقای کازرانیان فیزیک ریاضی ها و آقای فدایی فرد فیزیک بچه های تجربی رو تدریس میکنند .. هر دو استاد خوبن من خودم با استاد کازرانیان راحت ترم و مطالب رو با بیان ایشون بهتر دریافت میکنم .. هرکسی با ی استاد درسو بهتر میگیره شما از هر دو استاد ی نمونه فیلم تدریس دانلود کن ببین کدوم یکی بهتر مطالب رو واست جا میندازه!

• دانش آموزان آلاء

@masome68 دوست عزیز نگرانی هیچ چیزی رو حل نمیکنه اصلا به نطرمن شماباید خودتو بالاتر بدونی بالاخره لیسانس گرفتی چرا نگرانی؟مگه بار اولته؟نگرانی هیچ فایده ایی نداره باید درس بخونی آروم آروم بری جلو به فکر تموم کردن نباش تو از همین الان درس بخونی اونم درست وبدون استرس حتی اگه الان صفر باشی تا کنکور کلی وقت داری تا به درصدهای مناسبی برسی وهمه ی درس هارو تموم کنی به شرطی که بخونی .شیمی رو به نظرمن باآقای آقاجانی شروع کن قبل از دیدن کلاس ها یه نگاه به تیتر کلاس بنداز واون قسمت هایی که تدریس شده از رو کتاب درسی بخون تا یه چیزهایی یاد بگیری وبری سراغ فیلم ها . به خدا توکل کن مطمئن باش کمکت میکنه موفق باشی

• @Dr سلام بابت حرفاتون ممنونم خیلی به من انرژی و انگیزه دادید حق با شماست نگرانی مشکلی رو حل نمیکنه شرایط خیلی سختی دارم من حمایت خاتواده ام رو ندارم معتقدن که من نمیتونم برخلاف نظرشون دارم درس میخونم.بخشی از نگرانیم بخاطر همین مساله است.

• @masome68
    تو دو ماه میتونی نظرشون رو عوض کنی البته نه با حرف بلکه با تغییر اساسی در رفتارت و عملکردت

• دانش آموزان آلاء

@javadm328 در موفقیت در آینده نتیجه تلاش در حال گفته است:

@masome68
    تو دو ماه میتونی نظرشون رو عوض کنی البته نه با حرف بلکه با تغییر اساسی در رفتارت و عملکردت

به شدت موافقم عالی گفتی داداش

• برنامه ای که من مدنظرمه اینه :
    دو تا درس تخصصی و دو تا عمومی تو ی روز شب هم یک روز درمیون زیان و عربی
    به نظرتون خوبه؟

• دانش آموزان آلاء

@masome68 خواهش میکنم وظیفه ام بود عزیزم. توسعی وتلاشتو بکن شاید تلاش تو ببینن نظرشون عوض بشه که به نظرمن میشه حتی اگه نشد بالاخره آدم میتونه یه تصمیماتی رو برای خودش بگیره تو زندگیش این انتخاب خودته اگه واقعا علاقه داشته باشی وتلاش کنی مطمئن باش پیشرفت میکنی قبل از این که بخوای اطرافیانت بهت اعتماد کنن باید خودت این کارو کنی به خودت اعتماد کن وبگو من میتونم

• دانش آموزان آلاء

@masome68 یه کوچولو زیاده 4تا.3تادرس تویه روز به نظرمن برای شروع خوبه .زبان وعربی خوبه 1روز درمیون بخون

• @Dr حتما همین کار رو میکنم نداشتن حمایت خانواده ام یکی از مشکلات منه.دوباره درس خوندنم تصمیمی بوده که خودم گرفتم براش تلاش میکنم من تو برنامه ریزی مشکل داشتم که به لطف همه شما امروز راه حل خوبی پیش پام گذاشتید.ان شالله به هر چی ارزوشو دارید برسید

• دانش آموزان آلاء

@masome68 ان شاء الله شماهم به آرزوهات برسی

• ✅ فرمول موفقیت

وقتی دیگران در خوابند
    مطالعه کن

وقتی دیگران مردد اند
    تصمیم بگیر

وقتی دیگران در حال خیال پردازی اند
    خود را آماده کن

وقتی دیگران در تعلل اند
    شروع کن

وقتی دیگران در حال آرزو کردن اند
    کار کن

وقتی دیگران در حال رها کردن اند
    پافشاری کن

برای موفقیت از همین حالا شروع کن.

• همیشه یادتان باشد که وضعیت کنونی شما ٬سرنوشت نهایی تان نیست. روزهای خوب خواهند امد

• شجاعت یعنی : بترس ، بلرز ، ولی یک قدم بردار . .

• ازهر فرصتی استفاده کن؛ تمام زندگی، خود، فرصتی است. فردی که فراتر از همه می رود، معمولاً کسی است که جرأت بیشتری به خرج می دهد.((دیل کارنگی))

• خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید بقدر آرزوی تو گسترده می شود و بقدر ایمان تو کار گشاست ...

• در جستجوی نور باش، نور را می‌یابی.
    آرنت

• اگر رؤیاهایتان را نسازید، یک نفر استخدامتان می کند، تا رؤیاهای او را بسازید!

• مهم نیست که چقدر مرتکب اشتباه می شوید یا به آهستگی پیشرفت می کنید
    شما همیشه جلوتر از همه کسانی هستید که اصلاً هیچ قدمی برنمی دارند . . .

• @13431343
    سلام ممنون بابت پست هاتون ولی لطفا اجازه بدهید تا یاد بگیریم که عمل کنیم و فقط شعار ندیم و حرف های دیگران را اینجا کپی نکنیم
    دو صد گفته چون نیم کردار نیست....

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.