ادامــــه سوالات IQ

• پاسخ: ســــوالات هــــوش

یــــــــــــک سال بعد
    سلام
    بنده در خدمتم با سری جدید سوالات هوش
    اسونن
    از اسمش نترسین
    خوشال میشم که حل کنید این سوالایی ک میخوام بذارم
    3_1469347362274_IMG_20160428_220849.jpg 2_1469347362273_IMG_20160428_220341.jpg 1_1469347362273_IMG_20160428_220229.jpg 0_1469347362272_IMG_20160428_220159.jpg

• @Dr-sarah
    گزینه ب؟؟

• دانش آموزان آلاء

@Dr-sarah

اولی A میشه (120 ثانیه)
    دومی نمیدونم
    سومی گزینه نذاشتی ولی مثلث میشه (22 ثانیه)
    چهارمی B میشه (69 ثانیه)

• @m.jafari9877
    اولیو اشتباه گفتی
    دومی اسونه بیشتر فک کن
    سومی ک گزینه داره محمد!
    چهارمیم اشتباه گفتی:hushed:

• @javadm328
    کدوم شکل؟
    اولی دومی یا...؟
    :blush:
    بگین چندمی منظورته

• @Dr-sarah سلام، سوال 27) B میشه؟

• سوالاشم ترجمه کنین اگه میشه

• 28 هم B میشه

• دانش آموزان آلاء

سلام
    35(منظورم سوال دایره مثلث مربع هستش) میشهE
    سوال دوم (28)میشهB
    27میشه B

• @Dr-sarah جوابارو بگید..

• دانش آموزان آلاء

22میشه D

• @Mehdi
    بله افرین درسته

:blush: :clap:

• @Mehdi
    اینم درسته

• @TB :clap: :clap:
    درسته :-)

• @TB
    کاملا درسته
    :clap:
    مرسییییی

• بچــــــــه ها اگه ی توضیح کوچولوام بدین خیلی خوب میشه
    *ضمن اینکه باید ااین سوالایی ک میذارمو تو1-1.30 حل کنین و بیشترطول نکشه ^-^
    سپاس

• دانش آموزان آلاء

@Dr-sarah

چرا 28 برای من گزینه نداره؟ :O

• دانش آموزان آلاء

گزینه های 28 تازه اومد واسه من!
    گفتم که مثلث میشه درست گفتم حداقل این یکیو :joy:

• دانش آموزان آلاء

35 چه ساده بود!
    E میشه
    ولی اونموقع مخم هنگ بود
    کلن وقتی شما گفتید حتما تایم بگیرم این بحث تایم که میاد من همیشه سوالارو خراب میکنم
    تو آزمون ها هم همیشه اینجوریم :/

توضیحش :
    راند اول: شکل ها به این صورت کنار هم میان که با جای خالی شروع میشه و بعدش-> دایره - مثلث - دایره و مربع - جای خالی - ترکیب دوتای اول (که اینجا میشه دایره و مثلث)

راند دوم: دوباره با جای خالی شروع میشه و بعدش برعکس راند اوله -> دایره و مربع - مثلث - دایره - ترکیب دوتای اولی (که اینجا میشه دایره و مربع و مثلث)

راند سوم: دوباره با جای خالی شروع، و بعدش برعکس راند دومه (ینی مثل راند اوله) -> دایره - مثلث - دایره و مربع - جای خالی - ترکیب دوتای اول (که اینجا میشه دایره و مثلث)

راند چهارم: با جای خالی شروع و بعدش برعکس راند سومه (یعنی مثل راند دومه) -> دایره و مربع - مثلث - دایره - جای خالی - ترکیب دوتای اول (که دوباره مثل راند دوم میشه دایره و مربع و مثلث)

• دانش آموزان آلاء

22 هم خییییییلی ساده است
    چرا اینارو من نتونستم حل کنم دفعه اول 0_0

توضیح:

شکل 1. مجموع اعداد همه ی چهار ضلعی ها میشه 15 - مجموع همه ی سه ضلعی ها میشه 20

شکل 2. مجموع اعداد همه ی چهار شلعی ها دوباره میشه 15 - مجموع همه ی سه ضلعی ها دوباره 20

شکل 3 مجموع چهار ضلعی ها شده 30 (یعنی دوبرابر شده) -> به طبعیت دنباله پس سه ضلعی ها هم در 2 ضرب میشه -> میشه 40

• دانش آموزان آلاء

سوال 28 هم که تنها سوالی بود که همون دفعه اول درست جواب دادم! :/

توضیح:

در هر ردیف (یا ستون فرقی نمیکنه من با ردیف مثال میزنم)

ردیف 1: در هر خونه خط هایی که سرشون آزاده و فقط یک سرشون به نقطه وصله، 90 درجه میچرخن
    بالاییه 90 درجه ساعتگرد، پایینیه 90 درجه پادساعتگرد

ردیف سوم هم همینطور و در هر خونه از چپ به راست هر خطی که یه سرش آزآده 90 درجه میچرخه
    در نتیجه توی ردیف دوم خونه ی آخر، باید نسبت به ردیف دوم خونه ی وسط نود درجه بچرخه که دقیقا مثلث میسازه

میشه گزینه ی B

• @m.jafari9877 در ادامــــه سوالات IQ گفته است:

35 چه ساده بود!
    E میشه
    ولی اونموقع مخم هنگ بود
    کلن وقتی شما گفتید حتما تایم بگیرم این بحث تایم که میاد من همیشه سوالارو خراب میکنم
    تو آزمون ها هم همیشه اینجوریم :/

توضیحش :
    راند اول: شکل ها به این صورت کنار هم میان که با جای خالی شروع میشه و بعدش-> دایره - مثلث - دایره و مربع - جای خالی - ترکیب دوتای اول (که اینجا میشه دایره و مثلث)

راند دوم: دوباره با جای خالی شروع میشه و بعدش برعکس راند اوله -> دایره و مربع - مثلث - دایره - ترکیب دوتای اولی (که اینجا میشه دایره و مربع و مثلث)

راند سوم: دوباره با جای خالی شروع، و بعدش برعکس راند دومه (ینی مثل راند اوله) -> دایره - مثلث - دایره و مربع - جای خالی - ترکیب دوتای اول (که اینجا میشه دایره و مثلث)

راند چهارم: با جای خالی شروع و بعدش برعکس راند سومه (یعنی مثل راند دومه) -> دایره و مربع - مثلث - دایره - جای خالی - ترکیب دوتای اول (که دوباره مثل راند دوم میشه دایره و مربع و مثلث)

اوممم درسته ولی فکر نمیکنی یکم طولانی شد؟:blush: میتونیم بگیم:
    دایره هر دو خانه یکبار،مثلث هر سه خانه یکبار و مربع هر چهار خانه یکبار ظاهر میشن به همین سادگی:grinning:

• دانش آموزان آلاء

@Dr-sarah در ادامــــه سوالات IQ گفته است:

اوممم درسته ولی فکر نمیکنی یکم طولانی شد؟:blush: میتونیم بگیم:
    دایره هر دو خانه یکبار،مثلث هر سه خانه یکبار و مربع هر چهار خانه یکبار ظاهر میشن به همین سادگی:grinning:

اینم میشه
    درسته توضیحش طولانیه ولی خودش توی چند ثانیه اومد تو ذهنم
    ولی توضیح شما بهتره

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.