تغييرات انجمن، نكات مثبت و منفي

• مدیر

سلام خدمت دوستان گل آلاء،

ما كمي انجمن رو تغيير داديم، اولا بفرماييد كه بهتر شده يا بدتر ؟
    دوما بفرماييد كه انجمن آلاء از لحاظ فني و محتوايي نسبت به انجمن هاي ديگر چه نكات مثبت و چه نكات منفي دارد ؟
    ةممنون از همه

• کار کردن باهاش سخت تر شده ،خیلی همی چیز داخل خط کشی شده
    از نظر محتوایی عالیه
    ممنون بابت زحماتتون

• ادمین

سلام
    انجمنای دیگه با انجمن آلاء قابل مقایسه نیستن
    انجمن آلاء از هر نظر ، ظاهر و محتوا و سرعتش ، از همه انجمنا سرتره
    اما به نظرم انجمن قبلیمون خوشگل تر بود
    شایدم هنوز به تم جدید عادت نکردم !

• همیار

@sohrab سلام سهراب عزیز..خسته نباشید شدیدا
    انجمن الاء که بیست بیسته...اصلا مشکلی نداره..ولی این پوسته ی جدید رو بی زحمت تغییر بدین..همون قبله بشه..یکم اذیت میکنه...خیلی ممنون...
    :rose: :rose: :rose:

• سلام
    داداش دمت گرم قالب عالیه از قالبهای قبل خیلی بهتره

• من چندتا مشکل داشتم ک نمیدونم فقط واسه من اینطوریه یا بقیه هم همین مشکلو دارن تو ی قسمت دیگه هم عنوان کردم اینجا دوباره میفرستم .. قسمت دسته بندی های من خرابه یعنی وارد ک میشم هیچی نیست ، عکس نمیتونم ارسال کنم همین فایل آقای حاجی سلیمانی رو ب صورت ریر فرستادم ، دیگه اینکه وقتی وارد انجمن میشم میزنه : " ب نظر می آید شما ب صفحه ای برخورد کرده اید ک وجود ندارد . باز گشت ب صفحه ی خانه " ک روی اون هم میزنم دوباره همین جمله میاد ..

• همیار

@konkoori-96-* مرورگر کروم مناسبه انجمن هستش

• @reza77 منم از کروم استفاده میکنم

• همیار

@konkoori-96-* برای من گاهی اوقا پیش میاد ...می نویسه
    اوه..مثل اینکه به صفحه ای برخوردید که وجود ندارد !!!

• @reza77 قسمت دسته بندی هام درست شد ولی دو مورد قبل همچنان بهش برمیخورم ک البته زیاد هم مهم نیست فقط خواستم ببینم واسه من اینطوره یا بقیه هم مشکل دارن

• ادمین

سلام فک کنم تم جدید با کلاس تره ها :)

• دانش آموزان آلاء

@alireza.yousefi75yahoo.com منم نظرم همینه.اما به قبلی عادت دارم

• ادمین

@Saba_iee
    تم قبلی هم از قبلیش بهتر بود اما وقتی گذاشتن چجون عادت نداشتیم خوشمون نمیومد یکم بگذره خوب میشه برا همه

• مدیر

بقیه ی دوستان نظر نمیدن ؟

• @sohrab
    سلام ، تم جدید ورژن دسکتاپش خیلی بهتر شده ضعف های تم قبلی رو نداره،
    اما توی ورژن گوشی ،نکته منفی‌ک داره و یکم اذیت میکنه ،تشخیص دادن اینه‌ک چه کسی پست فرستاده، چون وقتی پاسخ کسی رو میدی تقریبا اسم اون‌طرف تا خودت که پست رو فرستادی بیشتر قابل تشخیص!
    ولی در کل این بهتره و باگش کمتره!و از لحاظ ظاهر خیلی قشنگتر وبهتر شده
    نکته دیگه ای هم ک هست ارور هاییه که بعضا میده، مثلا service unavailable
    ارور502 و504 ارور انجمن در حال تعمیر است ،

نکات مثبت که خیلی زیاده و واقعا فروم منحصر به فرده ...از نظرمحتوا هم خیلی نسبت ب قبل بهتر شده و بچه ها بیشتر همکاری میکنن!

• دانش آموزان آلاء

انجمن خوب تر شده
    ولی بازم هیچ چیز انجمنای ویبولیتن نمیشه
    آقا سهراب اگه میشه زودتر برنامه کلاس ها رو بذارین تا 15 مرداد خیلی وقته صبر کنیم اخه ازموناش روع میشن

• مدیر

خوب چند روز با این قالب انجمن کار کردید، ممنون میشم اگه به مشکلی بر خوردید اینجا بنویسید که درستش کنیم.

مشکل در حال بررسی:
    پیام ها در چت روم امکان ویرایش ندارند. ( مگر اینکه صفحه رو رفرش کنی تا بتونی پیام رو ویرایش کنی )

• ادمین

@sohrab در تغييرات انجمن، نكات مثبت و منفي گفته است:

خوب چند روز با این قالب انجمن کار کردید، به نظرتون همین بمونه یا برگرده به حالت قبل ؟

من با این قالب جدید موافقم

• ادمین

@sohrab در تغييرات انجمن، نكات مثبت و منفي گفته است:

خوب چند روز با این قالب انجمن کار کردید، ممنون میشم اگه به مشکلی بر خوردید اینجا بنویسید که درستش کنیم.

مشکل در حال بررسی:
    پیام ها در چت روم امکان ویرایش ندارند. ( مگر اینکه صفحه رو رفرش کنی تا بتونی پیام رو ویرایش کنی )

سلام
    منم فکر کنم بهش عادت کردم :smile:
    قالب خوبیه:100:

• دانش آموزان آلاء

سلام.بنظرمن خیلی عالیه.دستتون درد نکنه

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.