امتحان نهایی

• دانش آموزان آلاء

سلام ببخشید من سوم تجربیم منطقه 3 زندگی میکنم معلمامونم زیر خط فهم تدریس میکنن چیکار کنم ک امتحان نهایی مو خوب شم ...روزی چن ساعتم درس بخونم هر درسو چجوری بخونم؟؟؟؟؟ممنون:disappointed:

• 1-واسه امتحان نهایی اولویت اول باید حضور ذهنت رو خوب حفظ کنی
    2-ساعتی خوندن بنظر من بی فایده ترین چیز ممکنه چون تنها چیزی که کمک حال آدم میشه: مفاهیم--استفاده درست از متن کتابه ، کسی که داره کتاب میخونه باید بدونه که چی از خودنش عایدش میشه
    3- خداروشکر واسه درسای تخصصی و عمومی دیدن فیلم های آلا هم بصورت تشریحی وهم بصورت تستی (کنکوری ها نکات لابلای تست رو به کتاب اضافه میکنن) مفید هستش ، اگه فقط به دیدن فیلم و کنار گذاشتن کتاب های کمک درسی آدم بسنده کنه نتیجه ای در بر نداره

4-دلهره داشتن سم واسه داوطلب ،قرص و محکم --اعتماد به نفس بالا بدون در نظر گرفتن مواردی که انرژی منفی میده

امیدوارم تونسته باشم چیزی که بخوای رو در اختیارت گذاشته باشم ، دادا

• دانش آموزان آلاء

@zeynab.khanoom .سلام شرایط منم مث توهستش دوست عزیز.نگران نباش و از امکانات همینجا کامل و درست استفاده کنوموفق میشی

• دانش آموزان آلاء

ساعت مهم نیست مهم مطالعه توه ک چجوری بخونی مفید باشه نیم ساعته یا 10ساعته...واس امتحان نهاییی فقط باید به کتاب درسی اشراف داشته باشی نه کتاب کمک درسی فقط کتاب درسی و متنش
    هرچی ک کتاب درسی داره حل کن

• واسه درسای عمومی کتابو کامل خودت بخونی میتونی نمره خوبی بگیری زیاد معلم مهم نیست واسه اختصاصی هام از فیلمای اینجا و تمام تمرین های کتاب درسیو بار هاو بارها حل کن .مهمتر از همه نمونه سوالات نهایی سال های قبل رو حل کن و تحلیل کن.موفق باشی

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.