اطلاعیه : تغییر در سایت

• مدیر

با سلام و آرزوی سلامتی برای تمامی شما دانش آموزان عزیز،
    آلاء بدین وسیله به اطلاع شما عزیزان می رساند که به منظور رفع ابهام موجود برای شماری از دانش آموزان درباره ی نام "مقطع چهارم دبیرستان" از این پس این نام درسایت به "کلاس کنکور" تغییر پیدا می کند. بدین صورت این نام بیانگر این می باشد که در این کلاسها کلیه ی مباحث درس مورد نظر از سال اول تا چهارم برای دانش آموزان تدریس می شود . بنابراین نه تنها دانش آموزان کنکوری بلکه دانش آموزان تمامی مقاطع می توانند از این فیلمها به (فراخور مبحث مورد نیاز خود) استفاده نمایند .
    لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید .
    موفق و موید باشید .

برای دیدن اصل اطلاعیه اینجا کلیک کنید .

• حامیان آلاء

خیلی خوب شد، ممنون

• مدیر

ممنون آقا محمد، دستت طلا!
    دیگه لازم نیست هر روز بگیم که تو کلاس های چهارم دبیرستان ما از اول تا چهارم دبیرستان ( پیش 1 و 2 ) تدریس میشه!

خسته شدم، از بس این رو به همه گفتم!

• سلام
    بسیار هم عالی
    کلیدواژه رو دادید دست دوستان !

• بسیار عالی و بجا . ممنونیم ♥

• با سلام و ممنون از زحمات شما بزرگواران، اگه امکانش هس تدریس درس ریاضی رو هم به همین صورت(کلاس کنکور) در سایت قرار دهید. همچنین اگر لطف بفرمایید درس زمین شناسی سوم و چهارم رو هم در سایت قرار بدین. ممنون از لطف شما. موفق باشید

• مدیر

@َAref گفته است:

با سلام و ممنون از زحمات شما بزرگواران، اگه امکانش هس تدریس درس ریاضی رو هم به همین صورت(کلاس کنکور) در سایت قرار دهید. همچنین اگر لطف بفرمایید درس زمین شناسی سوم و چهارم رو هم در سایت قرار بدین. ممنون از لطف شما. موفق باشید

منظور شما از اینکه درس ریاضی رو به همین صورت قرار بدهیم چیست ؟ دروس ریاضی (گسسته ، تحلیلی، ریاضی پایه ، دیفرانسیل ، هندسه پاسه) در دو کلاس کنکور 1 و2 تشکیل شده و به همین صورت در حال قرار گرفتن بر روی سایت می باشد .

• ضمن عرض سلام و تشکر بابت سایت خوبتون
    1- لطفا ادرس لینک های هر کلاس را در در یک صفحه کنار ان کلاس قرار بدین ، تا نیاز نباشه هر درس را جدا دانلود کنیم و بتونیم همه دروس را در یک صف دانلود کنیم
    2- لطفا فیلم اموزش همه دروس را در سایت قرار بدین ، متاسفانه لینک بعضی دروس مثل شیمی دو ، در سایت نیست

• مدیر

@زهرا گفته است:

ضمن عرض سلام و تشکر بابت سایت خوبتون
    1- لطفا ادرس لینک های هر کلاس را در در یک صفحه کنار ان کلاس قرار بدین ، تا نیاز نباشه هر درس را جدا دانلود کنیم و بتونیم همه دروس را در یک صف دانلود کنیم
    2- لطفا فیلم اموزش همه دروس را در سایت قرار بدین ، متاسفانه لینک بعضی دروس مثل شیمی دو ، در سایت نیست

سلام:
    در مورد پیشنهاد 1: پیشنهاد خوبی هست، لطفا آن را در لینک زیر قرار دهید تا در سایت جدید آلاء اضافه شود:
    http://forum.sanatisharif.ir/topic/1561/طوفان-فکری-در-مورد-سایت-جدید-آلاء

( عملا شما یک پلی لیست برای فیلم های هر درس می خواهید)

در مورد پیشنهاد 2: شیمی 2 در سایت موجود است، وقتی وارد شیمی کنکور می شوید، شیمی 2،3،4 همه تدریس می شوند ( در عنوان فیلم ها ذکر شده، اگه دقت بفرمایید )

• سلام جناب شاهرخی ، میشه بفرمایید لینک دروس کی در سایت قرار می گیره ، من الان واقعا بهشون نیازی دارم و این که بخوام فایل ها را دونه دونه دانلود کنم خیلی وقت گیره

• مدیر

@زهرا گفته است:

سلام جناب شاهرخی ، میشه بفرمایید لینک دروس کی در سایت قرار می گیره ، من الان واقعا بهشون نیازی دارم و این که بخوام فایل ها را دونه دونه دانلود کنم خیلی وقت گیره

سلام ، اگر منظورتون همینی هست که آقا سهراب گفتند در سایت جدید ان شاالله در نظر گرفته خواهد شد و در حال حاضر امگان اضافه کردن آن مقدور نمی باشد . با تشکر از دقت نظر شما و همراهی شما .

• دانش آموزان آلاء

سلام.میخواستم بپرسم ایا میشه ویدئوهای همایش جمع بندی دکتر طلوعی که جمعه گذشته برگزار شد رو از سایت بخرم؟؟؟من متاسفانه دیر با خبر شدم.چطور میتونم داشته باشمشون؟؟؟؟

• ادمین

@Mahdi-Mesbah در اطلاعیه : تغییر در سایت گفته است:

سلام.میخواستم بپرسم ایا میشه ویدئوهای همایش جمع بندی دکتر طلوعی که جمعه گذشته برگزار شد رو از سایت بخرم؟؟؟من متاسفانه دیر با خبر شدم.چطور میتونم داشته باشمشون؟؟؟؟

@ادمین

• دانش آموزان آلاء

سلام خواهش میکنم ویدئوهای همایش استاد ثابتیو که در اردیبهشت برگذار شد روی سایتتون بذارید میخواستم بخرمشون لطفا:-)

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.