چرادانلودمشکل داره؟؟؟

• ادمین

من الان۳ساعته که وقتموگذاشتم برای دانلودزیست دانلودکه نمیشه هیچ اصلابالاهم نمیاره یه وضعییه...

• مدیر

@hasanzadeh.fatemeh76gmail.com گفته است:

من الان۳ساعته که وقتموگذاشتم برای دانلودزیست دانلودکه نمیشه هیچ اصلابالاهم نمیاره یه وضعییه...

سلام.
    شما با چی دانلود می کنی ؟
    از سایت یا با استفاده از اپ ؟

• ادمین

ازسایت. دیشب تا۲منتظربودم دانلودنشداماامروزتونستم دانلودکنم.

• مدیر

@hasanzadeh.fatemeh76gmail.com گفته است:

ازسایت. دیشب تا۲منتظربودم دانلودنشداماامروزتونستم دانلودکنم.

سلام
    لینک دانلود فیلم ها رو بزارید تو صف اینترنت دانلود منیجر
    بعد تنظیم کنید تو ساعت رایگان شب با 4 تا کانکشن دانلود کنه
    تعداد تلاش دوباره ی آن رو هم زیاد کنید

در این صورت لازم نیست منتظر بمونید، صبح که پاشید 8 الی 10 تا فیلم دانلود شده
    خواستید می تونید بزارید اینترنت دانلود منیجر به کارش ادامه بده
    اینطور وقتی درس می خونید هم اون براتون دانلود می کنه :smile:

• دیگه پیام براتون نمیفرستم ،چرا جواب نمیدین

• من توی دانلود کردن فیلم های استاد پازوکی مشکل دارم ،چهار جلسه اول بدون مشکل دانلود شده ولی از ادامه فیلم ها یا با ارور لینک منسوخ است مواجه میشم یا اینکه چند دقیقه پس از پخش فیلم ،تصویر قطع میشه و فقط صدا هست ،من فیلم ها رو با کیفیت عالی گرفتم ولی مشکل دارن،چند دفعه هم پیام فرستادم ولی ...

• مدیر

@mjm گفته است:

دیگه پیام براتون نمیفرستم ،چرا جواب نمیدین

سلام بزرگوار من پیامی از شما دریافت نکردم
    این اولین باره دارم اینو می شنوم

• مدیر

@mjm گفته است:

من توی دانلود کردن فیلم های استاد پازوکی مشکل دارم ،چهار جلسه اول بدون مشکل دانلود شده ولی از ادامه فیلم ها یا با ارور لینک منسوخ است مواجه میشم یا اینکه چند دقیقه پس از پخش فیلم ،تصویر قطع میشه و فقط صدا هست ،من فیلم ها رو با کیفیت عالی گرفتم ولی مشکل دارن،چند دفعه هم پیام فرستادم ولی ...

برای اینکه بتونیم کمکتون کنیم، باید مستند تر صحبت کنید
    برای همین موضوع قوانین ایجاد کردیم که همه خیلی سریع مشکلشون حل بشه

حالا شما این کار رو انجام بدهید

1. بفرمایید چه جلسه ای و چه کیفیتی رو دانلود کردید که زده لینک منسوخ شده است.
    2. بفرمایید چه جلسه ای و چه کیفیتی رو دانلود کردید که از وسطش تصویر یا صدا قطع شده ( دقیقه ای قطع می شود رو بگید )
    3. بفرمایید با چه پلیری فیلم ها رو پخش می کنید!

• سلام ،
    من چون قبلا چند جلسه رو با کیفیت متوسط گرفته بودم و تصاویر واضح نبود تصمیم گرفتم همه جلسات رو از اول با کیفیت عالی بگیرم .
    از جلسه اول تا چهارم مشکلی نبود ، جلسه ۵ مشکل داشت ،چند دفعه این جلسه رو دانلود کردم ولی هر دفعه یا وسط فیلم تصویر قطع میشد یا پخش فیلم متوقف میشد .این مشکلات برای کیفیت عالی بود همین جلسه رو با کیفیت دیگه گرفتم که مشکلی در پخش نبود ولی تصاویر اصلا شفاف نبودند.متاسفانه من این قسمت رو پاک کردم و دقیقا یادم نیست که دقیقه چندم این اتفاق می افتاد.
    من چون چند جلسه رو همزمان با هم دانلود میکردم نمیدونم لینک منسوخ است رو برای جلسه ۶ داد یا ۱۰ .
    برای پخش فیلم ها ،هم با vlc امتحان کردم هم با mx player.:pray:

ممنون از شما

• مدیر

@mjm
    سلام
    از اینکه اذیت شدید عذرخواهی می کنیم.
    ما جلسه 5 و 6 و 10 رو بررسی می کنیم و پس از رفع مشکل به شما همین جا اطلاع می دیم.

شما در درجه ی اول لطف کنید ما رو حلال بفرمایید، سپس برای اینکه درستون عقب نمونه از کیفیت بالا می تونید استفاده کنید حجم و کیفیت مناسبی داره و تصاویر واضحه.

همچنین از شما خواهش داریم هر فیلمی که دانلود می کنید توضیحات کامل تری در موردش در سیستم نظرات ما قرار بدید
    لینک صفحه ی تماشای فیلم رو هم زیر توضیح قرار بدید، لطف بیشتری فرمودید!

• این پست پاک شده!

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.