اخلاق طباطبایی چهارم دبیرستان(2) (94-93)

• مدیر

نظر،سوال و یادداشت های شما برای درس اخلاق آقای طباطبایی

• اگر سوال درسی دارید، اینجا بپرسید ( سوالات منتخب هفتگی در کلاس حل خواهند شد)

• نظر و انتقادهای سازنده ی خود در مورد تدریس، فیلم ها ( نحوه ی فیلم برداری، صدابرداری و ادیت فیلم ها) مرتبط با این درس را اینجا مطرح کنید.

• مشکلات جزوات، و فیلم ها را اینجا مطرح بفرمایید.

جهت دانلود فیلم های این درس اینجا کلیک کنید.

• دانش آموزان آلاء

سلام بچه ها از این کلاسا حتما زندگی کنین خیلیییییییییییییییییی جالبن!
    من کیف کردم! علاوه بر اخلاق شیوه زندگی,اصلا فرار از درس خوندن و اینچیزا رو که میکنیم هم دارن اموزش میدن البته از ریشه و بنیان دارن پاک میکنن این کارا رو از ما! حتما ببینین حتی کسایی که فارغ التحصیل شدن!

• دانش آموزان آلاء

ببینم اگه تونستم توضیحات کلاس رو هم مینویسم بزارین تو سایت....
    تاکید میکنم اینارو حتما ببینین من که خیلی مفید دیدمشون!
    فقط یکبار فرصت این رو بدین به خودتون و پای این حرفا بشینین...باعث میشه فکرتون باز بشه!!

• دانش آموزان آلاء

توضیحات جلسه اول:+1:
    عنوان = احساس حضور خدا
    موضوعات مطرح شده= هر کجا نگاه کنید خدا آنجاست_احساس حضور خداوند ما را رشد می دهد_چرا در بعضی جاها و زمان ها حالمان خوبتره؟_بهشت خدا جای آدم هاست_حکایت جالب ملانصرالدین_داستان خنده دار استاد دانشگاه معتاد_خدا کیف کرد وقتی شمارو آفرید_خاطره ای خیلی شاد و پر نکته از دانش آموزی استاد_عاشورا_کل انبیا آمدند تا در این دنیا کیف کنید_ریشه اهمال کاری در کجاست؟_رفیق خدا بودن=کیف در دنیا_ارزش پدر و مادر

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.