دیفرانسیل محسن شهریان کلاس کنکور(1) (95-94)

• مدیر

نظر،سوال و یادداشت های شما برای درس دیفرانسیل آقای محسن شهریان

• اگر سوال درسی دارید، اینجا بپرسید ( سوالات منتخب هفتگی در کلاس حل خواهند شد)

• نظر و انتقادهای سازنده ی خود در مورد تدریس، فیلم ها ( نحوه ی فیلم برداری، صدابرداری و ادیت فیلم ها) مرتبط با این درس را اینجا مطرح کنید.

• مشکلات جزوات، و فیلم ها را اینجا مطرح بفرمایید.

جهت دانلود فیلم های این درس اینجا کلیک کنید.

• سلام خسته نباشید جلسه82 آقای شهریان کیفیت متوسط نداره با تشکر```

• جلسه76 آقای شهریان آزمون هفتگی حل میشه اگه قرار بدید ممنون میشم جلسه62 و 63 هم از یه برگه سوال حل میکنن که توی جزوات نیست...:kissing_heart: کارتون درسته

• من سلام من از اول تیر دیفرانسیل رو جدی شروع کردم و 3 تا کتاب تست قلمچی 10 سال فایق و نشرالگو هم میزنم ولی درصدام توی ازمون های قلم چی نوسانیه مثلا در ازمون 24 مهر 10 درصد بود ازمون 22 ابان 50 درصد ازمون 6 اذر 80 درصد و ازمون 20 اذر 7 درصد مشکلاتمو که بعد ازمونام پیدا میکنم همش شک کردن به جواب خودم و یا بی دقتی در محاسباته واقعا نا امید شدم نمیدونم چیکار کنم ممنون.:grin:

• سلام جلسات 82 و83 کیفیت های پایین قرار داده نشده ممنون میشم پیگیری بفرمایید با تشکر

• مدیر

@hesamhh گفته است:

سلام خسته نباشید جلسه82 آقای شهریان کیفیت متوسط نداره با تشکر```

@sharifi گفته است:

سلام جلسات 82 و83 کیفیت های پایین قرار داده نشده ممنون میشم پیگیری بفرمایید با تشکر

با تشکر ، اصلاح شد

• مدیر

@farideh گفته است:

من سلام من از اول تیر دیفرانسیل رو جدی شروع کردم و 3 تا کتاب تست قلمچی 10 سال فایق و نشرالگو هم میزنم ولی درصدام توی ازمون های قلم چی نوسانیه مثلا در ازمون 24 مهر 10 درصد بود ازمون 22 ابان 50 درصد ازمون 6 اذر 80 درصد و ازمون 20 اذر 7 درصد مشکلاتمو که بعد ازمونام پیدا میکنم همش شک کردن به جواب خودم و یا بی دقتی در محاسباته واقعا نا امید شدم نمیدونم چیکار کنم ممنون.:grin:

با سلام اگر نیاز به مشاوره دارید لطفا در این بخش مطرح بفرمایید ! با تشکر.

• سلام آزمون 8 آذر دبیرستان جلسه80 با تشکر

• سلام خسته نباشید جلسه82 آقای شهریان 19 دقیقه کیفیت متوسط داره

• قیلم های حل معادله و نامعادله (فصل اول حسابان) در کدوم جلسات تدریس میشه؟
    مرسی

• مدیر

@arsalanalinejad76yahoo.com گفته است:

قیلم های حل معادله و نامعادله (فصل اول حسابان) در کدوم جلسات تدریس میشه؟
    مرسی

می توانید از این فیلم که مربوط به کلاس پارسال است استفاده نمایید
    http://sanatisharif.ir/Sanati-Sharif-Video/4/10/1925

• سلام خسته نباشید جلسه 84 پیوستگی آقای شهریان دقیقه 24 به بعد رو نگاه کنید اگه میشه به فیلم بردار بگید موقعی که دوربین یک جا نگه میداره حداقل کامل نگه داره یعنی نصف تخته رو نشون نده دقه 24 تا 30 نصفه تختس دقه 31 درست میشه فیلمو ببینید منظورمو میفهمید با تشکر از همه ی شما عزیزان

• با سلام وخسته نباشید
    ایا این درس جزوه داره؟ چون در قسمت توضیحات فیلم ها نوشته تدریس صفحه 134 جزوه.

• مدیر

@matin گفته است:

با سلام وخسته نباشید
    ایا این درس جزوه داره؟ چون در قسمت توضیحات فیلم ها نوشته تدریس صفحه 134 جزوه.

با سلام خدمت شما ، در گزارش خود لطفا شماره ی جلسه را بیان بفرمایید .
    لطفا قوانین را مطالعه بفرمایید .

• جلسات 50-57-84-98-99-106 در قسمت توضیحات این فیلم ها نوشته شده مثلا درفیلم 106 نوشته شده تدریس صفحه134 جزوه

• مدیر

@matin گفته است:

جلسات 50-57-84-98-99-106 در قسمت توضیحات این فیلم ها نوشته شده مثلا درفیلم 106 نوشته شده تدریس صفحه134 جزوه

منظور همان کتابی است که ایشان از روی آن تدریس می کنند که قبلا اعلام شده است : کتاب کلاس دیفرانسیل و ریاضیات پایه انتشارات 20 چاپ 94

• سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم اقای شهریان در این کلاس ها از چه کتاب هایی برای حل تست استفاده کرده اند

• @omidkia4gmail.com گفته است:

سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم اقای شهریان در این کلاس ها از چه کتاب هایی برای حل تست استفاده کرده اند

سلام
    از کتاب نشر الگو استفاده می کنند.

• سلام خسته نباشید قسمت اول مجانب که استاد درس میده رو تند کردید اصل آموزشو نشون ندادید ممنون میشنم اگه اصلاح بشه

• سلام سوالی در مورد دامنه توابع لگاریتمی داشتم0_1453394297323_A.jpg

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.