شیمی محمد رضا آقاجانی کلاس کنکور(2) (95-94)

• مدیر

نظر،سوال و یادداشت های شما برای درس شیمی آقای محمد رضا آقاجانی

• اگر سوال درسی دارید، اینجا بپرسید ( سوالات منتخب هفتگی در کلاس حل خواهند شد)

• نظر و انتقادهای سازنده ی خود در مورد تدریس، فیلم ها ( نحوه ی فیلم برداری، صدابرداری و ادیت فیلم ها) مرتبط با این درس را اینجا مطرح کنید.

• مشکلات جزوات، و فیلم ها را اینجا مطرح بفرمایید.

جهت دانلود فیلم های این درس اینجا کلیک کنید.

• با سلام جزوه فصل 3و4و 5 شیمی2 مهندس آقاجانی ناقص است

• @admin سلام لطفا جزوه شیمی2 مهندس آقاجانی رو کامل روی سایت قرار بدین

• مدیر

@alireza22332435gmail.com گفته است:

با سلام جزوه فصل 3و4و 5 شیمی2 مهندس آقاجانی ناقص است

@parham720yahoo.com گفته است:

@admin سلام لطفا جزوه شیمی2 مهندس آقاجانی رو کامل روی سایت قرار بدین

سلام، جزوات آقای آقاجانی کتاب شده است و کتاب حق تالیف دارد، لذا آلاء حق ندارد آن را قرار بدهد.
    کتاب ایشون در انتشارات 20 چاپ شد، پخش کتاب های 20 هم با بانک کتاب محلاتی هست!

• @sohrab چطوری میتونم کتاب رو تهیه کنم ؟

• با سلام.لطفا بگید که ما چه جوری میتونیم جزوه شون رو تهیه کنیم.لطفا بگید چون بدون جزوه نمیتونیم استفاده کامل رو از فیلم ها ببریم

• مدیر

@sohrab چطوری میتونم کتاب رو تهیه کنم ؟

@sohrab چطوری میتونم کتاب رو تهیه کنم ؟

تلفن های مرکز پخش انتشارات بیست : 66410000 (021) و 44297900 (021)

• با سلام ببخشید استاد اقاجانی کلا کلاساش چند جلست

• مدیر

@مصطفی گفته است:

با سلام ببخشید استاد اقاجانی کلا کلاساش چند جلست

کل کلاس کنکور شیمی آقای آقاجانی ( دوم + سوم + پیش1 + پیش 2 ) تا قبل از عید به اتمام می رسد.
    به طور میانگین هم در هر هفته 4 جلسه شیمی داریم!

• شیمی سوم اقاجانی جزوه اموزشی و تکمیلی نداره؟فقط تستاش رو قرار دادین؟جزوه اموزشیش هم بزارید

• مدیر

@masoud9033yahoo.com گفته است:

شیمی سوم اقاجانی جزوه اموزشی و تکمیلی نداره؟فقط تستاش رو قرار دادین؟جزوه اموزشیش هم بزارید

تکراری! نظرات قبلی را بخوانید، پاسخ خود را دریافت خواهید کرد!

• این پست پاک شده!

• با سلام می خواستم بدونم با توجه به این که کتاب شیمی پیش دانشگاهی تغییر کرده است ایا کتاب شیمی پیش خیلی سبز هم چاپ 94 با چاپ 93 خیلی فرق داره چون من کتاب 93 را دارم ؟

• سلام
    برای دانلود درسنامه جلسه (1) شیمی جامع استاد محمدرضا آقاجانی به درسنامه جدید مراجعه کنید
    ارسال کننده : سمیرا احمد کلهری/فردیس-کرج

• با سلام من جواب سوالم را کجا می تونم ببینم ؟فقط نوشته شده نظر داده شده ؟

• سلام من نتونستم با انتشارات تماس برقرار کنم . کسی تونست جزوه رو سفارش بده ؟

• مدیر

@ارام گفته است:

با سلام من جواب سوالم را کجا می تونم ببینم ؟فقط نوشته شده نظر داده
    سلام سوالاتی شما رو دیدیم.
    تا چند روز آینده پاسخ رسمی از طرف ما ارسال میشه.

تا اون موقع کامنت هاز دوستاتون زیر پست را می تونید مشاهده کنید شاید زود تر به نتیجه برسید.

• @parham720yahoo.com من تماس گرفتم.ولی اینجوری بدرد نمیخوره.اگه الا خودش جزوه های کلاس ها رو سایت بذاره خیلی عالی میشه.البته همشو یکجا

• سلام من جزوه های آقای آقا جانی را گرفتم از انتشارات محلاتی

• دانش آموزان آلاء

@mohammadsalehhassni.1gmail.com سلام دوست عزیز ناشر کتابی که گرفتید انتشارتی محلاتیه یا انتشارات بیست؟ چون من از انتشارت بیست خریزم کتابارو
    ویه سوال دیگه اینکه کتاب سوم و پیش دو رو هم گرفتید ؟ چون تا اونجا که من میدونم فقط دوم و پیش 1چاپ شده و منم همین دو تا رو از انتشارات بیست گرفتم اگه کتابای سوم و پیش 2 هم چاپ شده بگید تا ما هم تهیه کنیم
    مرسی

• مدیر

@rasoulhajikhezrigmail.com گفته است:

@parham720yahoo.com من تماس گرفتم.ولی اینجوری بدرد نمیخوره.اگه الا خودش جزوه های کلاس ها رو سایت بذاره خیلی عالی میشه.البته همشو یکجا

نمیشه کتاب حق تالیف داره
    اگه کتابی که چاپ شده رو در سایت قرار بدیم، در آلاء رو تخته می کنند :smile:

• @leo1985 سلام جزوات سمیرا خانم رو میشه کامل بزارید

• سلام
    درسنامه جلسه (1) الی (10) شیمی جامع استاد محمدرضا آقاجانی (آپدیت جدید 18/10/94)
    ارسال توسط : سمیرا احمد کلهری/فردیس-کرج
    0_1452269860425_update-jalase-(1ta10)-shimi-aghajani.pdf

• ادمین

سلام جزوه ای که گذاشتین خیلی خوبه واقعاممنون....:sparkling_heart:

• @alireza22332435gmail.com
    سلام دوست گرامی
    منم مثل شما فیلم ها رو میبینم و همزمان با دیدنشون این درسنامه ها رو می نویسم
    و در اولین فرصت هم در صفحه مربوط به اون درس و فیلم ، درسنامه ها رو پست می کنم .
    امیدوارم براتون مفید واقع بشن:blush:

• برای سال سوم چکار کنیم؟

• من میخوام کتاب آقای آقاجانی رو بخرم فقط چند تا سوال دارم
    1- این کتاب درس نامه هم داره و تمام نکته ها رو گفته
    2- تعداد تست هاش چقدره
    با تشکر

• دانش آموزان آلاء

@sohrab من تماس گرفتم ولی گفتن اصلا همچین کتابی وجود نداره

• سلام هرچی که از کاری که دارین انجام میدین تعریف کنم بازم کافی نیس و هرچی ازتون تشکر کنم بازم میدونم کفایت نمیکنه اما واقعا کار همتون عالیه چه اساتیدتون چه دست اندر کارهای این سایت من برای شیمی خیلی جاها سرچ کردم و خیلی کلیپ اموزشی دیدم اما هیچکدوم حتی ذره ای به خوبی سایت شما نبوده،امیدوارم همگیتون موفق و موید باشید

• سلام واقعا تدریس اقای اقاجانی حرف نداره من عاشق شیمی شدم ان شاالله هرجاکه هستن سالم و سلامت باشن

• مدیر

@m.jafari9877 گفته است:

@sohrab من تماس گرفتم ولی گفتن اصلا همچین کتابی وجود نداره

با چه شماه ای تماس گرفتید ؟ آیا با این شماره ها که آقا سهراب اعلام کرده بودند تماس گرفتید ؟
    تلفن های مرکز پخش انتشارات بیست : 66410000 (021) و 44297900 (021)

• دانش آموزان آلاء

@Mr.Shahrokhi بله آقای شاهرخی، البته من گفتم کتاب کنکور آقای آقاجانیو میخوام! شاید اسم کتاب رو اشتباه گفتم، الان برام جای سواله که ایشون چه کتابیو دقیقا توی این کلاس کنور تدریس میکنن؟!

• مدیر

@m.jafari9877 گفته است:

@Mr.Shahrokhi بله آقای شاهرخی، البته من گفتم کتاب کنکور آقای آقاجانیو میخوام! شاید اسم کتاب رو اشتباه گفتم، الان برام جای سواله که ایشون چه کتابیو دقیقا توی این کلاس کنور تدریس میکنن؟!

ضمن عرض معذرت به خاطر جواب نا دقیقی که به شما داده بودم ، پاسخ دقیق سوال شما درباره ی کتب آقای آقاجانی به این شکل است :
    ایشان چهار کتاب شیمی نوشته اند که انتشارات همه ی آنها انتشارات 20 می باشد. دو کتاب از این 4 کتاب شامل کتاب "کلاس شیمی 2" و کتاب "کلاس شیمی پیش 1" چاپ شده و می توانید تهیه نمایید . دو کتاب دیگر شامل کتاب "کلاس شیمی 3" و "کلاس شیمی پیش 2" هنوز به چاپ نرسیده اما احتمالا تا پایان سال چاپ آن دو کتاب نیز محقق می شود . موفق و مید باشید

• سلام
    درسنامه جلسه (1-11) شیمی جامع استاد محمدرضا آقاجانی آپدیت شد (94/10/19)
    ارسال توسط : سمیرا احمد کلهری/فردیس-کرج
    0_1452353367711_jalase-(1ta11)-shimi-aghajani.pdf

• سلام
    اگر میشود از آقای آقاجانی خواهش کنید که شیمی نهم را هم درس بدهند . من به خاطر معلم شیمی خودم از شیمی متنفر بودم ولی الان با همین یادآوری شیمی دوم مفهوم شیمی را فهمیدم .
    مرسی

• سلام عذر میخوام میخواستم بدونم جلسه 81 اخرین جلسه اقای اقاجانی بود یا تدریس داشتن و هنوز کلیپاشون رو نگذاشتید؟

• حامیان آلاء

@alireza22332435gmail.com گفته است:

با سلام جزوه فصل 3و4و 5 شیمی2 مهندس آقاجانی ناقص است

همون قسمت هایی که دبیر فرمودند و لازم بود را توی سایت قرار دادیم

• حامیان آلاء

@admin سلام لطفا جزوه شیمی2 مهندس آقاجانی رو کامل روی سایت قرار بدین

فقط مجاز بودیم همین قسمت ها رو بذاریم، شما میتونید کتاب رو تهیه بفرمایید.

• باسلام و عرض خسته نباشی
    مشکلی داشتم و ان هم این است که شیمی ۲ استاد اقاجانی فصل چهارش تاریخ ضبط ۱۳۹۴/۰۶/۱۶.۱ که صبح ضبط شده نیست خواهش می کنم اگراست بگین چون من خیلی دنبال این حلقه هستم ولی پیدا نکردم خواهشا پاسخ بدین

• البته این حلقه که ظهر ضبط شده است جلسه ۳۲ است که ظهر ضبط شده من دنبال حلقه که صبح ظبط شده هستم

• لطف کنید جواب سوال من رو هم بدید ممنون

• سلام و خسته نباشید میخاستم از اقای اقایی بپرسم که مبحث عوامل موثر برسرعت واکنش را در کدام جلسه تدریس کرده اند؟؟ با تشکر فراوان از شما و استاد بزرگار اقای آقایی.

• مدیر

@mt9008a گفته است:

البته این حلقه که ظهر ضبط شده است جلسه ۳۲ است که ظهر ضبط شده من دنبال حلقه که صبح ظبط شده هستم

شما از کحا مطمئن هستید که صبح جلسه ای تشکیل شده است ؟

• مدیر

@09360692680 گفته است:

سلام و خسته نباشید میخاستم از اقای اقایی بپرسم که مبحث عوامل موثر برسرعت واکنش را در کدام جلسه تدریس کرده اند؟؟ با تشکر فراوان از شما و استاد بزرگار اقای آقایی.

جلسات 41 ، 42 ، 43 ، تا هر جا لازم می دانید باید نگاه کنید

• مدیر

@mp گفته است:

سلام عذر میخوام میخواستم بدونم جلسه 81 اخرین جلسه اقای اقاجانی بود یا تدریس داشتن و هنوز کلیپاشون رو نگذاشتید؟

@mp گفته است:

لطف کنید جواب سوال من رو هم بدید ممنون

کلاس ایشان به پایان نرسیده است و ادامه دارد

• سلام جزوه های جمع بندی شیمی آقای آقا جانی رو که در کانال تلگرام موجود است رو به طور کامل قرار دهید؟ممنون از زحمات شما............😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😉😉😉😉😉😉😉

• دانش آموزان آلاء

سلام
    این کتابی ک دارن باهاش درس میخونن چیه؟ک تست تکمیلی ام داره؟

• سلام
    دانلود درسنامه های استاد محمدرضا آقاجانی در نیمسال 94-95
    گردآوری و ارسال توسط : سمیرا احمد کلهری/فردیس-کرج

0_1452547956802_shimi-aghajani_1.jpg

• دانش آموزان آلاء

دیروز کلاش استاد تشکیل نشد؟چرافیلما نیست روسایت؟

• مدیر

@delnia51yahoo.com گفته است:

دیروز کلاش استاد تشکیل نشد؟چرافیلما نیست روسایت؟

کلاس تشکیل نشده است دوست عزیز

وارد شوید تا پست بفرستید

اتصال شما به انجمن آلاء به نظر می‌رسد از دست رفته. لطفا صبر کنید ما سعی می‌کنیم که دوباره شما را متصل کنیم.