انتقادات ، پیشنهادات

انتقادات و پیشنهادات شما برای آلاء

900 موضوع ها 6.2k دیدگاه‌ها

زیر دسته‌بندی‌

• نظر در رابطه با آموزش جدید فلسفه ومنطق

7
    2 رای ها
    7 دیدگاه‌ها
    219 بازدیدها

@roghayeh-eftekhari 🙄باشه

• کنکور هنر

قفل شده است
    24
    1 رای ها
    24 دیدگاه‌ها
    314 بازدیدها

و گرنه هنر رو میشه با پول خرید
    مثه خولننده های امروزی

• 14 رای ها
    6 دیدگاه‌ها
    395 بازدیدها

مجتبی ازاد
    نا امید نباش

• شیمی یازدهم استاد گودرزی

منتقل شده
    4
    2 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    154 بازدیدها

تو کلاس آنلاین که جیزی یاد نگرفتیم. خواهشا بقیه فیلم ها رو هم بزارید.

• در خواست از آلاء

منتقل شده
    1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    64 بازدیدها

از آقای وحید قلیچ خانی درخواست دارم که دوره های تست ریاضی دهم هم فیلم درست کنند و در آلاء قرار دهند واقعا استادی مثل ایشون در ایران وجود ندارد بهترین معلم ریاضی در پایه دهم

• پاسخنامه زیست راه ابریشم

منتقل شده حل نشده
    5
    2 رای ها
    5 دیدگاه‌ها
    277 بازدیدها

سلام دوستان
    به نظر من مشکل جدی تره
    حتی اگه بخوایم تستارو با ویدئو هم بزنیم یا ویدئو ضبط نشده یا پاسخنامه کلیدی نیس یا هم قاطی شدن تستا یاهم خیلییییی کمن😑🤦‍♀️
    من که کلا خودم تست میزنم فقط وقت میگیره تستای زیست راه ابریشم با این واقعا تستاش خوب و پرنکته‌ست😕

• دکتر طلوعی آنلاین

منتقل شده
    1
    4 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    90 بازدیدها

سلام دوستان بنظرمن عالی میشه اگه دکتر طلوعی برای جمع بندی کلاس نکته و تست برگزار کنن. بنظر من اگر تقاضا زیاد باشه امید هست که آلا این طرح رو برگزار کنه. دوستان این پیشنهاد رو در پشتیبانی مطرح کنید که برگزار کنن به امید خدا @دانش-آموزان-آلاء @بچه-های-ریاضی-راه-ابریشم @بچه-های-تجربی-راه-ابریشم

• تفتان

منتقل شده
    7
    0 رای ها
    7 دیدگاه‌ها
    117 بازدیدها

یگانه فلاح زیست اقای اسدی چه طورن ؟

• سوال برای خرید محصول

4
    0 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    107 بازدیدها

M Moharrer 0 سلام...

مورد ۶ به این موضوع اشاره کرده که استفاده گروهی و نشر محصولات شرعا حرام و از نظر اخلاقی غیر مجاز هست

• پیشنهاد

4
    0 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    64 بازدیدها

پرسپولیس پادشاه
    رابط کاربری یعنی واسطه کار با برنامه.
    هرچی طراحی ساده و جمع و جورتری داشته باشه مخاطب میتونه بهتر و سریعتر باهاش کار کنه.

• پیدا کردن ویدیوها

7
    2 رای ها
    7 دیدگاه‌ها
    79 بازدیدها

M.an
    بله فیلتر خیلی کمک میکنه
    ولی مثلا بعضی قسمتها که مربوط به خود کنکور هستن و دوره ها برای خود کنکور هستن برای من به سختی پیدا میشه البته شاید فقط برای من اینجوری میشه
    اما درهرصورت ممنونم ازتون لطف کردین😊☘️

• مشکلات سایت و اپلیکیشن آلا

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    137 بازدیدها

با عرض سلام خدمت تمامی دست اندر کاران محترم مجموعه آموزشی خوب آلا

با وجود تلاش و هزینه های بسیاری که توی این مجموعه صرف میشه تا بهترین خدمات به دانش آموزان سرتاسر ایران داده بشه اما یکسری مشکلات آزار دهنده داخل سایت و اپلیکیشن این مجموعه هست که اگر به این مسائل توجه بشه هم به نفع مصرف کنندگان این مجموعه هست و هم به بهتر دیده شدن و جذب بیشتر این مجموعه کمک میکنه

در کنار نقات قوت مجموعه آموزشی آلا مثل گرافیک تصاویر و دبیرای خبره یه مشکل بسیار بزرگ هست و اونم دسته بندی مطالب و همچنین باگ های سایت و امنیت کاربرا در سایت هست که توی طولانی باعث کمتر شدن اعتماد افراد به این مجموعه میشود

دسته بندی سایت به ظاهر منظمه ولی وقتی کاربر بیشتر میگرده و دقت میکنه متوجه میشه که یسری مطالب صفر تا صد و همایش ها توی بعضی تگ ها هستن ولی بعضی نیستن برای مثال شما وقتی وارد صفحه اصلی مجموعه میشید و روی فیلم های صفر تا صد ریاضی دهم آلا کلیک میکنید که به این آدرس ری دایرکت میشه
    https://alaatv.com/c?tags[]=ریاضی_پایه&tags[]=دهم&tags[]=نظام_آموزشی_جدید&tags[]=رشته_ریاضی&tags[]=رشته_تجربی
    و اگه دقت کنید اصلا شما ویدیو های تازه ضبط شده در استودیوی آلا رو مشاهده نمیکنید ولی اگر همه تگ هارو بردارید و فقط روی تگ (ریاضی) کلیک کنید ویدیو های استاد زبده کار / مجید صداقت / وحید قلیچ خانی نمایان میشوند (ناگفته نماند که فقط در رابطه با ریاضی صدق نمیکنه این موضوع!)

مشکل سایت آلا 2.png مشکل سایت آلا 1.png

در مورد باگ های سایت و اپلیکیشن که موضوع خیلی آزار دهنده ای هست و من روی چندین پلتفرم و مرورگر مختلف تست کردم و باز هم این مشکلات بود اینه که شما وقتی روی چند تگ کلیک میکنید برای مثال (تگ دوازدهم + تگ کنکور + تگ ریاضی + تگ حسابان و ...) سایت و اپلیکیشن به شما صفحه لطفا صبر کنید رو نشون میده و هیچوقت بالا نمیاد! یا یه مثال دیگه، اگر شما وارد دسته بندی (فیلم های پایه و کنکور آلا) -> (دوازدهم و کنکور) -> (حسابان و ریاضیات پایه) بشید هم همین اتفاق میوفته!

مشکل سایت آلا 3.png مشکل اپلیکیشن آلا.jpg

لیست دسته بندی همایش ها، ویدیو های صفر تا صد و محصولاتی همچون جزوه ها و گام به گام ها هست که بسیار نامنظم چیده شدن ولی گرافیک و جلوه مناسبی دارن که نشون گر حضور گرافیست یا گرافیست های خوب در این مجموعه هست

و مورد آخر امنیت سایت هست که این مسئله بسیار بسیار مهمه! درسته ورود با کد ملی و شماره تلفن باعث سهولت کاربرا در ورود و ثبت نام به این سایت میشه ولی مشکل بزرگ اینه که اگر فردی شماره تلفن و کد ملی دیگری رو داشته باشه میتونه اقدام به استفاده از اکانت شخص بدون رضایت طرف مقابل بکنه که این مشکل اگر ادامه پیدا کنه افراد رو به سمت نفوذ به سایت ترغیب میکنه و هر چی سریعتر باید جلوش گرفته بشه

لطفا همینطور که در حال بزرگتر کردن مجموعه و خرید استودیو های بزرگتر و ارائه محصولات با کیفیت در هستید از سایت و اپلیکیشن آلا غافل نشید چون همین سایت و اپلیکیشن هست که من مخاطب و میلیون ها دانش آموز رو به محصولات شما هدایت میکنه

امیدوارم که هر جا هستید سلامت و موفق باشید با امید پیشرفت روز افزون این مجموعه و پیشرفت همه دانش آموزان این مرز و بوم!

• معلمای راه ابریشم

منتقل شده
    6
    0 رای ها
    6 دیدگاه‌ها
    169 بازدیدها

dani danii مطالبت خیلی مفید بود ....

• آپدیت ویژگی برنامه

منتقل شده
    1
    2 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    58 بازدیدها

سلام به همه آلایی های عزیز همچنین دبیران زحمت کش شاید به حرف من بخندید ولی من یک مشکلی دارم میخواستم بدونم میشه قسمت نشان دار برنامه رو پوشه بزارید مثلا پوشه شیمی پوشه زیست.....تا ویدیو ها قاطی نشه😂❤️

• Pdfدرسییی

3
    1 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    69 بازدیدها

Aidabbb Bb در Pdfدرسییی گفته است:

پی دی اف درسی رو چجوری میخونید؟
    اصن خوبه یا بده؟

سلام دوست عزیز
    پی دی اف رو من با لپتاپ میخونم
    بدی نداره خوبه ولی خب من سرهمین چشام نمرشون رف بالاتر 😂

• تصمیمات روشنی درباره کنکور 1402 گرفته شود

9
    4 رای ها
    9 دیدگاه‌ها
    354 بازدیدها

mahdi abdollahpour سلام دوست عزیز

بابت انتشار کمپین و اهمیت و دغدغه شما متشکرم

• جستجو کنید

1
    0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    66 بازدیدها

سلام وقتتون بخیر، اگر در قسمت فیلمهای آلا برای المپیاد تو گزینه ها میزاشتین خیلی خوب بود
    اخه وقتی میخوایم فیلمهای المپیاد رو ببینیم پیدا کردنشون سخته
    @ادمین
    @ناظم

• استاد یاری،دبیر فیزیک

4
    0 رای ها
    4 دیدگاه‌ها
    214 بازدیدها

سلام عذر میخوام کلاسا از یه جایی به بعد برای من باز نمیشن
    میشه راهنمایی کنید لطفا؟

• صابر

3