مشاوره رسمی آلاء

مشاوره های رسمی و تخصصی آلاء در اینجا

207 موضوع ها 2.9k دیدگاه‌ها

زیر دسته‌بندی‌

• فروردین 1400اینجا باهم پایه رو مرور و جمع بندی می کنیم

50 موضوع ها
    763 دیدگاه‌ها

Melika Alizadeh
    بله می تونی
    تلاش و پشتکار نیازه و ممتد بودن
    سینوسی نخون
    برنامه بریز
    آزمون بده و حتما تحلیلش کن
    تست و مرور یادت نره

• مشاوره ی و برنامه ریزی گام به گام تا کنکور 97

48 موضوع ها
    545 دیدگاه‌ها

@m-mahdi-kavoosi 😂

• جمع آلایی هایی که می خوان تو 27 روز 60درصد کنکورشون رو جمع بندی کنن

19 موضوع ها
    832 دیدگاه‌ها

سلام خوبید ؟چرا هیچ چیزی مخصوص انسانی ها نیست اخه ..ما انسانی ها هم ادمیم والا...o_O

• آخرین فایل مشاوره ای کنکور 95-94: سلام به عزیزانی که فردا کنکور دارند

2
    4 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

33 ثانیه ی اولش رو گوش کن....برو اون روز!
    اما خوبیش اینه ی دفعه بهت 3ماه وقت میدن!هنوزم میخوای بشینی؟
    بهت لطف شد،دیگ مقصر خودتی!
    (من واسه خودم دانلودش کردم ک هر وقت سرد شدم گوشش کنم،و بگم باز بهت ثانیه دادن،پاشو)

• مشاوره -اهمیت برنامه ریزی

17
    10 رای ها
    17 دیدگاه‌ها
    4k بازدیدها

عاطف در مشاوره -اهمیت برنامه ریزی گفته است:

سلام من تازه هفته دوم برنامه برکا هستم خیلی عقبم چکار باید بکنم

دوست عزیز تاپیک خیلی وقته آپدیت نشده لطفا برای سوالتون یه تاپیک دیگه بزنید.

وقت گذشته کاریش هم نمیشه کرد پس اگه عقب هم هستید چاره ای ندارید جز اینکه ادامه بدید و خودتون رو برسونید به برنامه . آرامش روحی داشته باشید اگه اینکارو نکنید تمرکز نخواهید داشت. ایشالا که میرسید و جبران میکنید نگران نباشید.

• مشاوره و برنامه ریزی محمد علی امینی راد - تصویری

منتقل شده
    75
    10 رای ها
    75 دیدگاه‌ها
    12k بازدیدها

سلام
    من تو انتخاب منابع درس ریاضیات رشته ریاضی برا کنکور ۹۷ به مشکل خوردم اینم بگم که بار سومم میشه که میخوا کنکور بدم🤢
    یه کتاب میخوام که هم درسنامش خوب باشه هم تستاش شما چیرو پیشنهاد میدید؟!

• 0 رای ها
    11 دیدگاه‌ها
    4k بازدیدها

cuttlas در 💠 مشاوره 1 دانش آموزانی که تازه شروع کرده اند و دانش آموزان سن بالا گفته است:

بهاره در 💠 مشاوره 1 دانش آموزانی که تازه شروع کرده اند و دانش آموزان سن بالا گفته است:

cuttlas در 💠 مشاوره 1 دانش آموزانی که تازه شروع کرده اند و دانش آموزان سن بالا گفته است:

سلام
    من 35 سالمه و سالهای زیااادی از کنکور دور بودم.
    میخواستم بدونم آیا میتونم درس ریاضی رشته ریاضی فیزیک رو تا کنکور 97 برسونم؟

سلام...درسته سال های زیادی از کنکور دور بودین و کنکور هم دیگه اون کنکور سال های دور نیست
    سخت تر شده رقابت هم سنگین تره اما یه نکته امیدوار کننده لابلای صحبت های شما هست اونم اینکه میخواین واسه کنکور ریاضی آماده بشین
    خبر خوب برای شما اینکه اکثرا دارن فرار میکنن به سمت پزشکی و تعداد داوطلبین این رشته (ریاضی و فیزیک) به شدت کم شده پس شانس موفقیت شما حتی با درصد های پایین, بالاست !
    قطعا هر کاری که بخوای و شرایطش رو هم داشته باشی میتونی انجام بدی , فیلمای آموزشی زیادی توسط مجموعه آلاء آماده شده که میتونید استفاده کنید

موفق باشید

ممنون از پاسختون.
    به نظر شما ریاضی رو بصورت پایه ای و از بن با کدوم دبیر بخونم؟

خواهش میکنم....من رشته ام تجربی هستش این سوالو باید از کاربرای که ریاضی فیزیک هستن بپرسین 😄

• مشاوره و سفارش های روز و شب کنکور

1
    3 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

‍ 😍ویژه کنکوری های ۹۶ آلاء😍

✅ برای کنترل استرس چه کنیم؟
    ✅ روز و شب کنکور چه کار کنیم؟
    ✅ تست های کنکور رو به چه ترتیبی بزنیم؟
    ✅ اشتباهات رایج کنکوری ها روز قبل کنکور؟

👤 توسط دکتر #هامون_سبطی

🆔 @alaa_sanatisharif
    لینک دانلود

@دانش-آموزان-آلاء

• 💠 مشاوره - برای موفقیت تو کنکور لاف نزن!

10
    9 رای ها
    10 دیدگاه‌ها
    4k بازدیدها

🌟 مشاوره - راه های موفق شدن - قدم اول🌟
    🔹#ریاضی 🔹#تجربی 🔹#انسانی

✅ بهترین هدف برای داوطلبین کنکور چیه ؟
    ✅ بهترین هدف برای دانش آموزان نهایی چیه ؟
    ✅ چه هدفی داشته باشم و چه نداشته باشم ؟

#مشاوره
    👤 محمدعلی امینی راد، مشاور آلاء

🔶🔹🔸دانلود از لینک زیر 👇🔸🔹🔶

http://dl1.sanatisharif.ir/media/audio/moshaver/95-96/amini/alaa_amini_95_96_013_SanatiSharif.mp3

🆔 @alaa_sanatisharif

• مشاوره - استرس و اشتباه محاسباتی

1
    7 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

🌟 مشاوره - استرس و اشتباه محاسباتی🌟

✅ کسانی که استرس و نگرانی کنکور رو دارند! ✅ کسانی که تو آزمون اشتباه محاسباتی دارند.

این فایل رو گوش کنند.

#مشاوره

http://dl1.sanatisharif.ir/media/audio/moshaver/95-96/amini/alaa_amini_95_96_008_SanatiSharif.mp3

🆔 @alaa_sanatisharif

@ادمین @دانش-آموزان-آلاء @فارغ-التحصیلان-آلاء

• مشاوره -برنامه ریزی قسمت 3

2
    5 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

#متن_مشاوره

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام بچه ها ، بهنام اسماعیلی هستم مشاور تحصیلی
    امروز میخوام در مورد اینکه چطوری ی برنامه موفق داشته باشیم و ی برنامه ای بریزیم که بتونیم اجراش بکنیم باهم صحبت بکنیم.
    معمولا بچه ها زمانی که میخوان برنامه ریزی کنن ی سری دغدغه ها دارن ، اول اینکه من کلا هفته ای چند ساعت باید درس بخونم ؟ هر درسی رو چند ساعت بخونم ؟ چکار کنم که به آزمون آزمایشی که شرکت کردم برسم ؟چکار کنم که آزمون های مدرسه رو بتونم پوشش بدم ؟ و اینکه چکار کنم درس هایی که معلم ها به من میدن رو بتونم بخونم و تلنبار نشه ؟
    اساس برنامه ریزی رو که استاد امینی توضیح دادن و گفتن برنامه ریزی یعنی اینکه شما چه کار هایی باید انجام بدید و چه میزان وقت دارید و بیاید اون کارهایی رو که میخواید انجام بدید تقسیم کنید و تو اون وقت ها بچینید.

من همه این سوالایی رو که گفتم جواب بدم!
    معمولا بچه ها یکی از دغدغه هاشون اینه که چند ساعت در هفته باید درس بخونیم؟ خب این متفاوته برای هر فرد چون ما توی دانش آموزای کنکوریمون دو تیپ دانش آموز داریم :کسایی که مدرسه میرن،کسایی که فارغ التحصیلند
    ببینید کسایی که مدرسه میرن اگه هفته ای حدود 40-43 ساعت درس بخونن ی تایم متعادله
    اما دوستان فارغ التحصیلمون اگر میخوان به اون اهدافی که سال گذشته بهش نرسیدن برسن و سال های گذشته ای ک درس خوندند و نتونستن موفق باشن امسال دیگه اون اتفاقا پیش نیاد و بتونن ی رتبه خوب ی رشته خوب قبول بشن باید هفته ای 55-60 ساعت رو به درس اختصاص بدن
    حالا اینکه این 40-43 ساعت رو چطوری تقسیم کنیم و هر کار رو چگونه تو جدول بچینیم و هر درس روچند ساعت بخونیم حالا بهش میرسیم !

ولی ی نکته ای رو که من لازم میدونم همینجا به بچه های عزیز کنکوریمون گوشزد بکنم اینه که : بچه ها از کلاسای درسی که میرید خوب استفاده بکنید. شما توی برنامه ریزیتون توی تایمی که برای دروس تعیین میکنید نباید بشینید مطلب یاد بگیرید شما سر کلاس ها باید مطالب رو یاد بگیرید !
    این دیگه بدرد نمیخوره ک شما صبح بری سر کلاس بشینی درس رو متوجه نشی با دوستت با بغل دستیت حرف بزنی بعد بعدازظهر بیای تازه اون درس رو بذاری جلوت شروع کنی به خوندن خب یاد بگیری ! کتاب کمک آموزشی درسنامه ای بخونی، درسنامه بخونی !
    بچه ها تایم بعد از ظهر شما مختص مرور ، تست زنی و تثبیته!
    شما حداقل بیش از 50 درصد مطالب رو باید سر کلاس یاد بگیری ! حالا اگه 50-60 درصد مطلب رو یاد گرفتی و بعدازظهر داری اون 50-60 درصد رو 100 درصدش میکنی کاملش میکنی خوبه ایول داری ، اما نباید اینطوری باشه که شما صبح بری سر کلاس با دوستت با بغل دستیت صحبت کنی بعد بعد از ظهر بیای خب آقا من به درسام نمیرسم اصلا وقت نمیکنم تست بزنم ! ساعت مطالعم کمه !
    شما آفت هایی که سال کنکور متوجه شما هست رو سعی کنید دور کنید از خودتون ! پس گفتم مطالب رو سر کلاس ها یاد بگیرید بعدازظهر ها تثبیت کنید مرور کنید و تست بزنید ، ساعت مطالعه دانش آموز فارغ التحصیل هم گفتم خدمتتون
    حالا میخوام در مورد فرمول X صحبت بکنم !
    برنامه ریزی به روش فرمول X :
    بچه ها هر درسی تو کنکور ی ضریبی داره ! مثلا برای رشته ریاضی زیرگروه 1 ، ادبیات ضریبش 4 هست و ریاضیات ضریبش 12 هست خب طبیعیه که شما نباید تایم مطالعه ادبیاتت با ریاضیت یکی باشه دیگه !
    اهمیت ریاضی خیلی بیشتره ، مطالبش سنگین تره ، وقت بیشتری میطلبه !
    برنامه ریزی به روش X به این صورت هستش که شما مجموع ضرایب دروس رو میای رو کاغذ مینویسی برا خودت
    مثلا من برای رشته ریاضی زیر گروه یکش رو بگم اینجا : ادبیات 4 واحد ،عربی 2 واحد ،زبان 2 واحد ، معارف 3واحد ، ریاضیات 12 واحد ، شیمی 6 واحد و فیزیک 9 واحد
    مجموع اینارو میای حساب میکنی ! مجموع واحد هاتو ک دراوردی ی X جلوش میذاری یعنی مجموع واحد ها ضربدر X مساوی با مجموع ساعات مطالعت.
    بعد X رو بدست میاری ! ی معادله درجه 1 حل میکنی ! X که به دست اومد میای ساعت مطالعه هر درس رو با توجه به اون X که به دست اومده مشخص میکنی !
    مثال بزنیم : شما ی دانش آموزی هستی که کلا در هفته مثلا 45 ساعت درس میخونی ! اگر ضریب ریاضی و فیزیک و شیمی و ادبیات و عربی و زبان و معارف رو باهم جمع بزنی برای رشته ریاضی تو زیرگروه 1 مجموع واحد های درسی میشه 38 واحد!
    شما 38 واحد درسی داری تو رشته ریاضی حالا این 38 واحدت رو باید بیای مساوی با اون 40-45 ساعتی که میخوای درس بخونی بذاری ! X بدست میاد 45 تقسیم بر 38 ! حالا تو میخوای ادبیات بخونی ؟ میخوای ببینی چقدر در هفته باید ادبیات بخونی؟میای 4 رو ضربدرX میکنی ! میخوای ببینی چقدر باید ریاضی بخونی ؟ 12 رو ضربدرX میکنی !
    به این صورت ساعت درسی شما در میاد.مشخص میشه که هر درسی چقدر در هفته باید بخونی و حالا اینکه در هفته چه کارهایی انجام بدی رو دیگه بسته به دانش آموز تغییر میکنه ی دانش آموزی میخواد قلم چی شرکت کنه خب باید ی سری کارا کنه تا برای قلم چی آماده بشه ! ی دانش آموزی میخواد گزینه 2 بره باید برای گزینه 2 آماده بشه ! ی دانش آموزی اصن هیچکدوم ازینارو نمیره مدرسه آزمون داره باید برای آزمون مدرسش آماده بشه !
    تا فایل بعدی خدانگهدار
    @ادمین @دانش-آموزان-آلاء @فارغ-التحصیلان-آلاء

• مشاوره - پاسخ به سوالات در انجمن

منتقل شده
    1
    5 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    868 بازدیدها

🌟 مشاوره - پاسخ به سوالات در انجمن🌟
    🔹#ریاضی 🔹#تجربی 🔹#انسانی

✅ اگر فقط تست سخت حل کنیم ( دانش آموز قوی ) یا فقط تست ضعیف ( دانش آموز ضعیف ) حل کنیم چه مشکلی داره؟

✅ سوال در مورد تغذیه و شرایط شرکت در جلسه آزمون و کارهایی که باید انجام بدید.

✅ ما تو آزمون ها استرس زیاد داریم چی کار کنیم ؟

#مشاوره

http://dl1.sanatisharif.ir/media/audio/moshaver/95-96/amini/alaa_amini_95_96_006_SanatiSharif.mp3

🆔 @alaa_sanatisharif

@دانش-آموزان-آلاء

• مشاوره - مدیریت روانی در جلسه ی کنکور

2
    3 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    982 بازدیدها

alireza_ysf75 در مشاوره - مدیریت روانی در جلسه ی کنکور گفته است:

🌟 مشاوره - مدیریت روانی در جلسه ی کنکور🌟
    🔹ریاضی 🔹تجربی 🔹انسانی

✅ استرس کنکورهای آزمایشی
    ✅ اگر استرس اذیتتون می کنه حتما گوش کنید

#مشاوره
    👤 محمد علي اميني راد، مشاور آلاء

http://dl1.sanatisharif.ir/media/audio/moshaver/95-96/amini/alaa_amini_95_96_005_SanatiSharif.mp3

🆔 @alaa_sanatisharif
    @دانش-آموزان-آلاء @فارغ-التحصیلان-آلاء

ممنون

• مشاوره - تاثير معدل كتبي در كنكور سال ١٣٩٦

18
    6 رای ها
    18 دیدگاه‌ها
    4k بازدیدها

NGU
    به نظر من نمره های شما خیلی خوبه و لازم نمیبینم مجدد شرکت کنی
    موفق باشی

• پسا کنکور 95 - استفاده ی بهینه از ایام تعطیلات

2
    7 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

لینک به پست اول اضافه شد.

• 🔶 مشاوره - چند صباحی تا کنکور

1
    4 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

✅ تا روز کنکور چه کنیم ؟
    ✅ چه کاری رو نکنیم ؟ کاری که از مرگ برای کنکوری ها بدتره چیه ؟!

❤️ بدونید که شما شایسته ی بهترین ها هستید ❤️
    🗣 اگه خوشت اومد برای 2 نفر بفرست یا برای سلامتی ما دعا کن، هر دوش چه اشکالی داره آخه😂

👇 لینک دانلود 👇
    🌐 http://dl1.sanatisharif.ir/media/audio/moshaver/alaa_amini38_SanatiSharif.mp3

👤 آقای محمدعلی امینی راد،مشاور آلاء
    ❤️ به لطف خدا آلاء رایگان هست و همیشه رایگان خواهد ماند.

• مشاوره ی شب کنکور آلاء - ویژه ی انجمن آلاء

1
    15 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

سلام به همه ی آلایی های عزیز،
    مشاوره ی شبک کنکور ویژه ی آلایی ها توسط مشاور دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف و شبکه یک سیما به صورت 100% رایگان،

مدت زمان فیلم: 31 دقیقه

موضوعات مطرح شده در این فیلم مشاوره ای:

شب کنکور چه باید کرد و چه نباید کرد؟ وسایل مورد نیاز در جلسه ی کنکور ؟ افزایش آرامش باید ها و نبایدهای صبح روز کنکور صبحانه چه باید خورد ؟ و چه چیزهایی نباید خورد ؟ قبل از شروع آزمون، هنگام آزمون و مدیریت آزمون سخنی با پدر و مادران عزیز پیشرفته ترین تقلب در کنکور

لینک دانلود - جهت دانلود رایگان مشاوره ی شب کنکور آلاء، اینجا کلیک کنید

• روش استفاده از کتاب های جمع بندی

2
    7 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام به تمام بر و بچه های گل کنکوری علی الخصوص آلایی های عزیز
    این بار میخوام درباره دوتا موضوع صحبت کنم....یکی بحث این کتاب های جمع بندی هستش که توی بازار الان خیلی داغه بحثش،و یکی هم بحث نمایشگاه کتاب که حالا این نمایشگاه کتاب یه مقدار ویژه تر میشه برای بچه های مخصوصا شهر تهران...
    ببینید بحث این کتاب های جمع بندی برای همه خوب نیست!برای دانش آموزان ممتاز اتفاقا کتاب های جمع بندی،نه تنها مفید نخواهد بود،بلکه ضربه هم میزنه تو بعضی از دروس...ببینید بعضی از کتاب های جمع بندی تو بازار،اگر نگم همشون،باید بگم بیشترشون حالا واژه "بعضی"هم درست نیست حتی!برای بچه های متوسط و ضعیف اون درس نوشته شده... تعداد کمی هستند که همه نکات رو در بر بگیرند....اینطور من خدمت بچه ها میگم:اگر شما تو یک درسی قوی هستی،سراغ کتاب جمع بندیش نرو،برو سراغ اون خلاصه هایی که خودت نوشتی،تست هایی که قبلا حل کردی،کنار اونها علامتی زدی،اینو غلط زدم،اینو درست زدم،این نکته داره،این مطلب خاصی داره،برو سراغ همونها... . و همونهارو با یک برنامه ریزی مدون مرور کن...
    اما کتاب های جمع بندی تو دروسی به کارتون میاد که شما یک مبحثی رو یا خوب نخوندی،یا اصلا نخوندی میخوای نگاه کنی ببینی از پس این مطلب بر میای یا نه.. کتاب های جمع بندی هم توی اکثرشون دقت کنی ارجاعتون میدن به تست های کنکور سالهای گذشته ...یعنی اگر سالهای گذشته از اون مبحث سوال ساده ای اومده باشه،شما اون تستو میتونید حل کنید.ولی اگر سوال سختی اومده باشه،شما باز به یک سولل سخت برخورد میکنی....یعنی خلاصه اینطور بگم خیلی معلوم نمیکنه که شما یه مبحثی رو از کتاب جمع بندی بخونی،تو کنکور بتونی از پسش بربیای یا نه...
    اما کتاب های جمع بندی از یک نظر هم خیلی خوبه...من تو یک درسی متوسط و یا ضعیفم...و یا حتی قبلا قوی بودم،الان یادم رفته....برای مرور سریع میشه از درسنامه های اینا استفاده کردپس چی شد آقا؟کتاب جمع بندی بطور کلی برای درسی که ما توش قوی یا خیلی قوی هستیم،یعنی میتونیم اون دریو بالای 70 یا 80 بزنیم ،خیلی توصیه نمیشه....اما درسنامه هاش بطور کل برای مرور مطالب گذشته خیلی خوبه و به طور کل دانش آموزانی که تو یک درس متوسط یا ضعیف هستن هم از درسنامش میتونن استفاده بکنن هم از تست های داخل کتاب.
    توی کتاب های جمع بندی یکی کتاب های "زرد مهر و ماه" خیلی مطرحه،یکی اخیرا کتابی چاپ شده بنام "موج آزمون" و یکی هم کتاب "خط ویژه گاج" که از پارسال میشه گفت توی بازار حضوری قوی داشته....و حالا مشخصا یه درس شیمی یه کتاب فیلی هست واسه انتشارات مبتکران اون رو هم بچه ها خیلی سوال میکنن که آقا این کتاب رو بخریم یا نه؟!من بطور کلی برای خرید کتاب یک نکته بهتون بگم:هر کتابی میخواید بخرید،یه صفحه یا دو صفحه درسنامش رو ببینید،اگر چیزی متوجه میشید،ساده تر بگم با گویش نویسنده کتاب ارتباط برقرار میکنید برید کتابو بخرید....حالا من نمیتونم نظر عام بدم ولی اون کتاب هایی از موج آزمون که دیدم؛درسنامه های خوبی داشته(درسنتمه های جمع و جوری داشته)و همچنین بصورت آزمون وار،آزمون هایی که در کتاب اومده مورد استفاده بچه ها بوده....علی الخصوص موج آزمون شیمی...اما کتاب فیل شیمی هم کتاب خوبیه.معمولا بچه ها ازش استفاده میکنن اما هم دانش آموز داشتم که می اومده میگفته که آقا این کتاب خیلی کتاب عالی ایه،بهترین کتابیه که تو زندگیم خوندم،هم دانش آموز بوده اومده گفته آقا این چه کتابی بود معرفی کردی؟!پس آقا اگر با گویش نویسنده کنار میای برو کتاب رو تهیه کن!
    یه صحبت مختصری هم هست برای حضور در نمایشگاه کتاب.خیلی از بچه ها سوال میکنن آقا میصرفه ما تا نمایشگاه کتاب بریم یا نه؟!جواب من اینه:من به طور کل به دانش آموزان کنکوری خیلی اینکار رو توصیه نکردم.چون تقریبا یه روز یا نصفه روز رو حداقل ازتون میگیره و خب خستگی راه رفتن و گشتن تو غرفه ها و بعدشم دیگه برگردید خونه خیلی توش چیز درسی ای در نخواهد اومد!
    به طور کل توصیه میکنم اگر میخواید کتاب تهیه کنید از طریق همین بانک کتاب و گیتا مهر و امثالهم تهیه بکنید که راحت بیارن درب منزل تحویل بدن،مثلا تو نمایشگاه کتاب شما قراره 40 درصد 50 درصد تخفیف بگیری،گیتا مهر حالا اونقدر تخفیف شاید بهت نده...اگر بصورت عمده خریداری بشه مثلا از طریق مدارس،20 درصد 30 درصد تا 40 درصد هم شاید بتونید تخفیف بگیرید!
    به زمانی که میخواید بذارید خیلی دقت کنید که آیا این زمان ارزش داره من واسه چهار تا دونه کتاب این مسیر رو برم بیام یا نه؟!ولی خب بچه هایی که وقتشون آزادتره،مثل بچه هایی که امتحان نهایی دارن یا حالا بر و بچه های دانشجودیگه حتما توصیه میکنیم که حضور داشته باشن و این نمایشگاه کتاب رو فرصتی مغتنم بشماریم برای اینکه بیشتر با مقوله کتاب و کتاب خوانی نه فقط در بحث کنکور تو همه مباحث آشنا بشیم...
    امیدوارم که خیلی خیلی مراقب آرزوهای قشنگتون باشید و نذارید هیچ وقت،هیچ کس،اون هارو خراب کنه...موفق باشید...خدانگهدار..

• 🔶 مشاوره - تاثیر سوابق امتحان نهایی در کنکور سراسری

2
    7 رای ها
    2 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

بسم الله الرحمن رحیم
    سلام خدمت همه بر و بچه های گل آلائی عزیز علی الخصوص دوستان عزیزمون که پیگیر بحث تاثیر معدل امتحانات نهایی و یا سوابق تحصیلی سال سوم در کنکور سراسری هستند
    اولین سوالی که پیش میاد اینه که آقا چه فرقی کرده این قانونی که گذاشتن، تاثیر مثبتی 25 درصد با تاثیر قطعی 25 درصد چیه؟
    ببینید اگر ما بخوایم دسته بندی بکنیم رقیب هارو در کنکور سراسری به طور قطع بر یقین میشه گفت برای بچه های زیر 5000(رتبه های زیر 5000،یعنی دسته بندی بچه های قوی کنکور)این تاثیر مثبتی یا قطعی خیییلی تفاوت خاصی ایجاد نخواهد کرد... چرا؟چون کسی که وقتی رتبش میشه 5000قطعا سومم بچه درسخون بوده در نتیجه معدل کتبیش بالائه....اگر یه موقع دانش آموزی با معدل کتبی پائین توی این کورس قرار بگیره،لطمه خواهد خورد...چرا؟چون بقیه رقیباش اکثرا معدل کتبی بالائی رو دارن...
    اما گروه متوسط یعنی 5000 تا 10000و 10000تا20000تاثیر این سوابق تحصیلی برای بچه های متوسط 5تا10 هزار میتونه واسه یک سریا خیلی پوئن باشه...که یعنی معدل کتبیشون چون بالائه ولی توکنکور خیلی عملکرد مناسبی نداشتن مثلا رتبش قرار بوده بشه 7000،8000یهو میشه 5000 و از اونطرف باز هم واسه بچه های ته جدول خیییلی توفیری نمیکنه...طرف اگه قرار بوده بشه 20000 معدل کتبیش خوبم باشه نهایتا میخواد بشه 15000که توفیر و تاثیری توی سبک انتخاب رشتش نخواهد داشت...
    من توصیم به بچه های سوم دبیرستان که صدای من رو میشنون اینه:خیلی امتحان نهایی رو جدی بگیرید.چون قطعا کسی که داره فایل مشاوره پیگیری میکنه دنبال اینه که دانشگاه خوب قبول شه سال بعد...برای اینکه بتونی از این امتیاز استفاده بکنی،امسال تمام تلاشت رو بکن...یه سه هفته باقی مونده.من به تجربه بهم اثبات شده تو این سه هفته بچه ها میتونن خییییییلیییییی نمره هاشونو ارتقا بدن...یعنی بچه های دانش آموز متوسط ویا حتی ضعیف میتونن معدلای کتبی بالای 17 بدست بیارن...
    و قطعا شما دانش آموز سخت کوش آلائی هم میتونید یه معدل کتبی خیلی خوب بدست بیارید و انشاالله سال بعد از این پوئن مثبتی امتحان نهایی استفاده کنید...
    اینی که انقدر تاکید دارم مثبتی چون تا همین الان که با شما صحبت میکنم آخرین اخبار بر این است که این تاثیر به طور مثبتی باشه و از اینم نترسید که آقا رقیبا دارن چیکار میکنن فلانی قویه من ضعیفم...اینارو بذارید کنار...یه جمله خیلی زیبا از آقای انیشتین هستش که اینه که میگه:"رمز موفقیت اینه که اشتیاقت برای پیروزی،بیشتر از ترست برای شکست باشه..."انشاالله که همیشه موفق و موید و سرافراز باشید...التماس دعا...خدانگهدار...

• 🔶 مشاوره - حال و هوای الان(یک ماه بعد از عید)

3
    4 رای ها
    3 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

0_1461602888263_upload-67cfb971-75ab-428a-9b1a-774d744d8729

ممنون از این عزیزان که زحمت تایپ فایل مشاوره ای شماره ی 34 آلاء را کشیدند و به این طریق کمک شایانی به آلاء کردند.
    اجرشون با آقا امام حسین(ع)

• 3 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    2k بازدیدها

🔶 مشاوره - 40 الی 50 درصد دین و زندگی در کنکور

✅ کسی که نمی خواد برای دینی خیلی وقت بذاره چی کار کنه؟
    💯 اوهایی که برای 100 دین و زندگی می خوان بخونند چی کار کنند؟
    ✅ اونهایی که درس ها رو خوندن و حالا می خوان مرور کنند..
    ✅ معرفی کتاب خوب برای پیام آیات دین و زندگی

🎧 دانلود یا پخش فایل مشاوره ای

🆔 کانال تلگرام آلاء

🌐 سایت آلاء

• 2 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

🔶 مشاوره - بحث کاسبی 40 الی 50 درصد تو کنکور😂
    👈 قسمت چهارم-ادبیات
    👈 مخصوص تمام رشته های نظری

☑️ ادبیات فارسی رو چطور نخونیم ؟ و چطور بخونیم ؟
    ✅ قرابت معنایی رو چطور بخونیم ؟ از کدوم کتاب ؟
    ☑️ آرایه های ادبی رو چطور و از کجا بخونیم ؟

😳 آلاء برای آرایه و قرابت با شما کار زیاد داره، که بعدا تو کانل می گیم 😳

🆔 کانال تلگرام آلاء

🌐 سایت آلاء

• 0 رای ها
    1 دیدگاه‌ها
    1k بازدیدها

💠مشاوره - چی کار کنیم که هر درس رو تو کنکور حدود 40 الی 50 کاسب باشیم😂

👈 قسمت سوم - شیمی

☑️ معرفی 2 تا کتاب توب..
    ✅ کدوم قسمت های شیمی رو حذف کنیم
    ☑️ کجا رو بخونیم ؟ کجا رو نخونیم ؟

🆔 کانال تلگرام آلاء

🌐 سایت آلاء